reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Nie szkodzi trochę denerwuje i tyle ....
Słuchanie serca trochę podgrzewa I też się złości chwilunie .
Matko jak ciężko dostać się nawet prywatnie na wizytę terminy ponad miesiąc zapisałam się na 09.06 ale do jakiejś młodej lekarki co jeszcze 30tki nie ma [emoji52]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]
 
Matko jak ciężko dostać się nawet prywatnie na wizytę terminy ponad miesiąc zapisałam się na 09.06 ale do jakiejś młodej lekarki co jeszcze 30tki nie ma [emoji52]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]

To nic, ze mloda. Ja przypadkiem tez do takiej mlodej trafilam i mialam obawy, a okazala sie fantastycznym specjalista zwracajacym uwage na kazdy szczegol, a po wykonanym przez nia cc wstalam na nogi prawie bez bolu na drugi dzien. Spokojnie, zycze Ci, zeby i u Ciebie bylo podobnie [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Płakać mi się chce w nocy miałam beżowy śluz potem przeszło a teraz znów się pojawił mam nadzieję że to przez to ze przypada czas okresu [emoji45]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]
 
Płakać mi się chce w nocy miałam beżowy śluz potem przeszło a teraz znów się pojawił mam nadzieję że to przez to ze przypada czas okresu [emoji45]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]
To nie musi oznaczać niczego złego, wiele dziewczyn na plamienia na początku ciąży. Ja miałam się zgłaszać jak będę miała czerwone krwawienia/plamienia. Przy brązowych miałam odpoczywać i obserwować.
Wiadomo, że każdy jest inny, każda ciąża jest inna, więc jeżeli się powtarzają to skontaktuj się ze swoim lekarzem. Badałaś może progesteron?
 
To nie musi oznaczać niczego złego, wiele dziewczyn na plamienia na początku ciąży. Ja miałam się zgłaszać jak będę miała czerwone krwawienia/plamienia. Przy brązowych miałam odpoczywać i obserwować.
Wiadomo, że każdy jest inny, każda ciąża jest inna, więc jeżeli się powtarzają to skontaktuj się ze swoim lekarzem. Badałaś może progesteron?
Lekarka powiedziala że narazie nie ma powodu do niepokoju i ze mam leżeć i odpoczywać. Nie badałam... biorę lutinus duphaston

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]
 
reklama
moja doktor sie dziwi ze tak czesto chce robic usg...co mmiesiac...a ja dopuki nie czuje ruchow to od zmyslow odchodze czy wszystko ok...:(
 
Do góry