reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ropuszka
Ja z perspektywy czasu żałuję że brałam po 2 zarodki miałam ich w sumie zapłonowych 4 więc starczyło tylko na dwa transfery a tak miałabym może więcej szans i by może się udało :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***

***WITAMY NA ŚWIECIE***
05.05. 2017 Katharina203 : córeczka Maja
08.05.2017 Butterfly1331: synek Staś


MAJ
10: M@gda - wizyta u gin. prowadzącego ciążę
12: Rustynka-wizyta u gin. prowadzącego ciążę
12: Juliett222- wizyta u nowego lekarza
15: Jaskolcia - wizyta u gin. prowadzącego ciążę

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

22.05.2017 - cytrynkaxxxx84: chłopiec
24.05.2015 - mona993: dziewczynka
19.06.2017 - ema51: chłopiec
01.07.2017 - Kasik 99: Ania
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja
17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
20.07.2017 - Liza1321: Michałek (na 90%)
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia
22.08.2017 - ambicja1987: ???
08.09.2017- Jogo: prawdopodobnie syn ???
28.10.2017 - anetka303 :Ola i Piotruś
13.12.2017 - M@gda : ???
 
@katharina203 i @butterfly1331 podzielcie sie prosze swoimi wrazeniami po cesarkach. Jak poszlo, jak potem sie czulyscie i jak teraz sie czujecie :)
Moja zaczela sie o 8.15. Znieczulenie i nic nie czulam tylko jak mi uciskali lokciami na zebra zeby dziecko wypchnac. Dziwne to bylo. Mala ur sie o 8.54. Bylo by szybciej ale ja.mialam straszny obrzek ciala i nie mogli wycelowac ze znieczuleniem. Ja z cc jestem bardzo zadowolona. Oczywiscie pozniej bolalo i teraz troche tez ale nie zaluje...
 
Ja również na każdej wizycie jak i podczas transferu byłam z mężem. W końcu to nasze wspólne dziecko :) lekarze nigdy nie mieli zastrzeżeń .
W piątek spadłam ze schodów :( potłukłam sie okrutnie . Na szczęście dzidzia ok. Nie byłam na pogotowiu bo maleństwo sie ruszało cały czas i wiedziałam ze w brzuch sie nie uderzyłam . Natomiast plecy o zgrozo do dziś nie bardzo mogę siędziec.
Byłam na zakupach i chciałam kupić coś dla maleństwa ( podobno synuś ) i nie umiałam bo nic mi sie dla chłopców nie podobało . Natomiast dla córci nakupilabym jak szalona . To juz u mnie 23tyg za chwile wyjeżdżam do Polski na 8 tyg i jak wrócę to będę w 33tyg. Nie wiele czasu mi zostanie na zrobienie wyprawki :(
Jogo, uwierz mi , że na malutkich chlopczykow jest jeszcze sporo i na dodatek ładnych ciuchów. Ja mam prawie 7latka w domu. Poprostu nie ma niego nic fajnego, Na dodatek po dwa wieszaki chlopiecych ubrań a dziewczecych 5x więcej w sieciowkach jak h&m, zara itp. Kiedyś miałam fazę na ubranka dla niego. Na zakupy wychodziłam często i wracałam przewaznie tylko z małymi ciuszkami, teraz już nie , bo nie ma z czego wybierac. Zajrzyj na stronę Next. Ty w Uk jestes?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny , czy można jeść w ciąży paluszki krabowe - Surimi? Przejrzałam trochę net, ale ciągle nie jestem pewna...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry