reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dzięki za informację ja bardzo chce żeby mąż mógł być ze mną jest to dla mnie nowość kiedyś słyszałam, że w tak wczesnej ciąży lekarz nie pozwala być mężowi dlatego się pytałam.jak to naprawdę wygląda. U nas w klinice mój mąż nie mógł być przy transferze nie ma czegoś takiego u mnie bo się pytałam bo jest sala co leżymy przed i po i przez z nią nie mogą wejść,i tam gdzie lekarz niby też, więc jak powodzie, że nie może to mówi się trudno. Teraz chce żeby był ze mną bo czuję się bardzo źle i ledwo co do mnie coś dociera więc niech on sucha lekarza hehe. W poniedziałek mam wizytę i boję się strasznie ostatni raz byłam dwa tygodnie temu czuję się jak by to było bardzo bardzo dawno_Od 3 dni mam straszne rozpieranie trochę boli ale tylko raz wzięłam nospe staram się nie faszerowac lekami lepiej nic nie brać do 3 miesiąca bo wszytko się rozwija. Jak mnie boli głowa do smaruje maścia borowinowa fajnie grzeje i przechodzi Zaraz.
Są tu mamusie bliźniaków ostatnio tak o sobie szukałam wózków dla bliźniaków na allegro ale wszytkie takie brzydkie. Może macie jakieś sprawdzone modele coś możecie polecić wiem, że to za wcześnie ale oglądać zawsze można hehe
 
Stasiu ciocia czeka
Oddawaj już ten brzuch.
Cc więc szybko i bezproblemowo czekam jutro na fotkę. Trzymam kciuki pozdrawiam .
Ps. Niezły prezent na urodziny sobie robisz
Dziękuję, kochana :-*
Odliczamy godziny. Mój syn chyba czuje, że coś się będzie działo, bo jest dziś bardziej aktywny. Albo żołądek mi wariuje ze stresu, albo Staś się przygotowuje do wyjścia.
A prezent faktycznie wymarzony :)
 
reklama
Do góry