reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Chyba jestem tu jedyną osobą, która się zdecydowała na bankowanie. Zasięgnęliśmy wielu opinii. Znamy minusy, ale na pewno nie jest to to, o czym mowa w linku- chociaż to faktycznie kluczowy argument przeciwników sprzed kilku lat.
Temat jest trudny, co do tego nie ma wątpliwości. Chyba każdy powinien podjąć decyzję samodzielnie.
Ja się poważnie zastanawiam nad pobraniem krwi pepowinowej. Tez dużo czytałam na ten temat . Mam jeszcze trochę czasu ale temat jest fascynujący

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Chyba jestem tu jedyną osobą, która się zdecydowała na bankowanie. Zasięgnęliśmy wielu opinii. Znamy minusy, ale na pewno nie jest to to, o czym mowa w linku- chociaż to faktycznie kluczowy argument przeciwników sprzed kilku lat.
Temat jest trudny, co do tego nie ma wątpliwości. Chyba każdy powinien podjąć decyzję samodzielnie.
My też długo myśleliśmy o pobraniu krwi pepowinowej. Ale zapomnieliśmy wypytac w szpitalu czy u nich to praktykują. Jestem pewna, że jakbym jeszcze raz była w ciąży to bym pobrala.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
My też długo myśleliśmy o pobraniu krwi pepowinowej. Ale zapomnieliśmy wypytac w szpitalu czy u nich to praktykują. Jestem pewna, że jakbym jeszcze raz była w ciąży to bym pobrala.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Komercyjnie pobiorą Ci krew wszędzie, położne są przeszkolone. Nie ma niestety możliwości oddania krwi do banku publicznego. Kiedyś była taka akcja i na terenie całej Polski było kilka szpitali, w których to było możliwe. Teraz podobno zostały 2- Warszawa i Kielce, ale to mnie aż tak nie interesowało, więc info nie jest potwierdzone.
 
Ja się poważnie zastanawiam nad pobraniem krwi pepowinowej. Tez dużo czytałam na ten temat . Mam jeszcze trochę czasu ale temat jest fascynujący

[emoji127] 28.10.2017
My podpisaliśmy umowę w marcu, skorzystaliśmy z promocji na dzień kobiet. Jeśli się zdecydujesz, to obserwuj, bo te akcje promocyjne się powtarzają. Zniżka przy całym koszcie nie jest duża, ale zawsze to coś :) My oprócz małego upustu dostaliśmy gratis bankowanie w dwóch kasetkach, za co normalnie musisz dopłacić.
 
Chyba jestem tu jedyną osobą, która się zdecydowała na bankowanie. Zasięgnęliśmy wielu opinii. Znamy minusy, ale na pewno nie jest to to, o czym mowa w linku- chociaż to faktycznie kluczowy argument przeciwników sprzed kilku lat.
Temat jest trudny, co do tego nie ma wątpliwości. Chyba każdy powinien podjąć decyzję samodzielnie.

Nie jedyną [emoji6] my się zdecydowaliśmy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry