reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Fiolek jak córcia? :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Rosnie jak na drozdzach. Ma juz ok 5500. Zmienia sie z dnia na dzien. Odbiera raczkami zabawki jak mowie zeby wziela:) oglada raczki, cale do buzi wpycha. Potrafi rano sie obudzic i zajac sie soba nawet pol godziny-gaworzy, oglada karuzele itd a ja wtedy intensywnie dosypiam. Po chrzcinach spala ponad 8 godzin bez budzenia az rano bylam w ciezkim szoku. Jedyny problem to ciagle ulewanie. Dr ostatnio powiedziala ze dobrze przybiera wiec nic sie nie dzieje. I jesli chce moge przejsc na mleko ar. I mam duzy dylemat. Bo hippa ktorym karmie ponoc nie ma w polsce ar. A nie chce jej robic rewolucji zmiany mleka ktore pasuje jej. Ciezka decyzja.
 
reklama
Rosnie jak na drozdzach. Ma juz ok 5500. Zmienia sie z dnia na dzien. Odbiera raczkami zabawki jak mowie zeby wziela:) oglada raczki, cale do buzi wpycha. Potrafi rano sie obudzic i zajac sie soba nawet pol godziny-gaworzy, oglada karuzele itd a ja wtedy intensywnie dosypiam. Po chrzcinach spala ponad 8 godzin bez budzenia az rano bylam w ciezkim szoku. Jedyny problem to ciagle ulewanie. Dr ostatnio powiedziala ze dobrze przybiera wiec nic sie nie dzieje. I jesli chce moge przejsc na mleko ar. I mam duzy dylemat. Bo hippa ktorym karmie ponoc nie ma w polsce ar. A nie chce jej robic rewolucji zmiany mleka ktore pasuje jej. Ciezka decyzja.
To super :) zdolna dziewczynka :) nawet nie wiedziałam że nie mleka hipp w Polsce.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hipp jest. Ale nie ma hipp ar dla ulewajacych . tylko ze u mojej to tak smiesznie ze w nocy nie ulewa bo odkladam ja i jest grzeczna. A w dzien od razu po jedzeniu sie szarpie i chce sie bawic i wtedy sie chlupie. Ostatnio nawet cale oko miala w mleku. Czasem tak jakby pod koniec jedzenia nie przelykala tylko w buzi trzymala. Podnosze ja do odbicia i jest wulkan.
 
Zgodnie z zaleceniem jestem [emoji6]
Cześć dziewczyny, krótko o mnie - ponad 3 lata starałam się o dziecko naturalnie, w zeszłym roku nerwy mi puściły, po 4 poronieniach zdecydowaliśmy się na ivf. Od października zaczęłam stymulację a w sumie nawet dwie pod rząd, zbieraliśmy zarodki do pgs. Z 5 zarodków 4 okazały się być zdrowe i 7 lutego odbył się pierwszy transfer - pierwszy i udany [emoji7] jestem w 15 tc bliźniaczej i czekam na córcie i synka, termin porodu to 28.10 ale czeka mnie cesarka i pewnie we wrześniu dowiem się kiedy stawić się do szpitala.

[emoji127] 28.10.2017
Cieszę się że do nas dołączyłaś , i gratuluje podwójnego szczęścia !!!
 
Hipp jest. Ale nie ma hipp ar dla ulewajacych . tylko ze u mojej to tak smiesznie ze w nocy nie ulewa bo odkladam ja i jest grzeczna. A w dzien od razu po jedzeniu sie szarpie i chce sie bawic i wtedy sie chlupie. Ostatnio nawet cale oko miala w mleku. Czasem tak jakby pod koniec jedzenia nie przelykala tylko w buzi trzymala. Podnosze ja do odbicia i jest wulkan.
Jesli nie chcesz zmieniac mleka to do tego dodawaj zageszczacz nutrition.
 
Dziewczyny powiedzcie mi proszę jak było u Was. Trzy tyg temu byłam na wizycie w klinice ivf, dostałam nową rozpiske lekow do ok 12 tyg coazy. Przedwczoraj byłam na usg, wydaje się być ok. Dzwonię dziś do Bociana, a tam lekarz mówi mi żeby obstawiać wszystkie leki. Tak od razu np od jutra, odejmować po jednej tabletce estrofemu(biorę dwie), jedna duphaston ( biorę dwie), jednego lutinusa (biorę 4) jak również Prolutex, acard i celxane...
Czy to nie za szybko???
Lekarz u którego byłam przedwczoraj powiedział że acard mniej więcej do 16 tc się bierze, clexane zaleca do 37 nawet, a progesteron odstawiać jak łożysko zacznie pracowzc... Ale nie wiem kiedy funkcje przejmuje łożysko...?
Mam dziś 9t5d... proszę napiszcie jak było u was

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry