reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja się długo wahałam, chciałam próbować SN, ale 3 różne położne mi to odradziły. Lekarz powiedział, żebym zostawiła decyzję dziecku. I ostatecznie faktycznie Staś sam zdecydował - nie odwrócił się.
Ja jakoś od zawsze wiedziałam że chce CC chodź mój lekarz jest za Sn . Nie wydaje mi się by udało mu się mnie namówić;)
No Staś za tydzień będzie z mamusia :)
 
reklama
Ja jakoś od zawsze wiedziałam że chce CC chodź mój lekarz jest za Sn . Nie wydaje mi się by udało mu się mnie namówić;)
No Staś za tydzień będzie z mamusia :)
Ja miałam szczęście - na nic mnie nie namawiał, ale też nic nie radził. Powiedział, że decyzja należy do mnie.
Zobaczysz, jak te miesiące szybko lecą :)
 
Witam nowe dziewczyny:), a tak naprawdę już znane z wątku kto po in vitro:)

Dziewczyny, czy macie listę rzeczy aptecznych i nie tylko potrzebnych do szpitala?
Wiem, że ktoś tu taką kiedyś wklejał, ale nie pamiętam kto i kiedy to było.
 
Ewunka gratulacje. Nosem pociagam, ale cicho bo usypiam corcie. Maj zeszlego roku i mi przyniosl dobra nowine. Gratulacje dla wszystkich przyszlych mamusiek.
My nasza corcie wczoraj ochrzcilismy. Byla bardzo grzeczna w kosciele :) Imprezka tez udana trwala dwa dni :-D
 
reklama
Zgodnie z zaleceniem jestem [emoji6]
Cześć dziewczyny, krótko o mnie - ponad 3 lata starałam się o dziecko naturalnie, w zeszłym roku nerwy mi puściły, po 4 poronieniach zdecydowaliśmy się na ivf. Od października zaczęłam stymulację a w sumie nawet dwie pod rząd, zbieraliśmy zarodki do pgs. Z 5 zarodków 4 okazały się być zdrowe i 7 lutego odbył się pierwszy transfer - pierwszy i udany [emoji7] jestem w 15 tc bliźniaczej i czekam na córcie i synka, termin porodu to 28.10 ale czeka mnie cesarka i pewnie we wrześniu dowiem się kiedy stawić się do szpitala.

[emoji127] 28.10.2017

O jacie i kolejne bliźniaki [emoji7][emoji7] ale supcio!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry