reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A mój Gabrys jest cwany, bo teraz leży i w obie strony kręci główka a u lekarza nie chciał. I jak pytamy go czemu nie pokazał tego pani dr to tylko język wystawia i się śmieje :D

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Hihi chciał sobie urozmaicić życie wizytami u specjalistów;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj tez mi się tak zdaje :) ale pójdziemy, sprawdzimy i będziemy spokojni :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
No pewnie
Ja uważam że powinno się odwiedzić wszystkich specjalistów tak na wszelki wypadek bo wiadomo że pediatra nie zawsze zwróci na wszytko uwagę
Szkoda że nie dostaje się skierowania tylko w celu kontroli:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przegrałam walkę z mm :(
Karmienie piersią trwało i trwało ale tylko na początku było słychać odgłos połykania
Ponieważ nie dawało mi to spokoju postanowiłam że będę odciągać mleko żeby wiedzieć ile tak naprawdę go jest...udało się 60 ml z obu piersi,po spacerze po 4 godzinach 80ml :(
Nie wybacze sobie nigdy że dwa dni dziecko było głodne:( będę przestawiać nadal do piersi ale nie mogę zrezygnować z mm niestety.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przegrałam walkę z mm :(
Karmienie piersią trwało i trwało ale tylko na początku było słychać odgłos połykania
Ponieważ nie dawało mi to spokoju postanowiłam że będę odciągać mleko żeby wiedzieć ile tak naprawdę go jest...udało się 60 ml z obu piersi,po spacerze po 4 godzinach 80ml :(
Nie wybacze sobie nigdy że dwa dni dziecko było głodne:( będę przestawiać nadal do piersi ale nie mogę zrezygnować z mm niestety.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Tequila, to że laktatorem ściągnęłaś 80 nie znaczy że dziecko nie ściągnie więcej. Ja ją przystawiam po laktatorze, jak już nic nie leci i ona jeszcze pije dużo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tequila, to że laktatorem ściągnęłaś 80 nie znaczy że dziecko nie ściągnie więcej. Ja ją przystawiam po laktatorze, jak już nic nie leci i ona jeszcze pije dużo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dokladnie to samo mialam pisac. Zaden laktator nie sciagnie tyle mleka, ile dziecko.
Gdyby Alan byl glodny to plakalby w nieboglosy. Twoja decyzja, ale zadne mm nie zastapi mu Twojego i jesli tylko masz cierpliwosc do przystawiania go do piersi, ja bym aboslutnie mm nie wprowadzala.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
TeQuila powiem tak. Jak ja nie mam jak nakarmić malego to sciagalam mleko i było 60ml. A zaraz po karmieniu z piersi sciagalam i było ledwo 30ml a czasami może z 10ml. Wiec u mnie coś zawsze zjadł.

Myślę, że na pewno Alanek nie był przez te 2 dni głodny. Wierz mi. Jak nie płakał przez te 2 dni to nie był głodny. Mój jak jest głodny zwłaszcza nad ranem to płacze o to głośno. Daj sobie jeszcze czas. I jak dziewczyny piszą jeśli masz cierpliwość przykładają go do piersi kiedy tylko chcesz



Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry