reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Nieagatka
Dla mnie monitor to super sprawa. Spie spokojnie. Wychodze z pokoju bez strachu. Ja polecam bez zastanowienia. Jak mala musze uspic w wozku w nocy bo nie chce w swoim lozeczku to sie stresuje.
 
reklama
Nieagatka
Dla mnie monitor to super sprawa. Spie spokojnie. Wychodze z pokoju bez strachu. Ja polecam bez zastanowienia. Jak mala musze uspic w wozku w nocy bo nie chce w swoim lozeczku to sie stresuje.

Wiem i od poczatku bylam pewna, ze chce, potem poczytalam i teraz juz nie jestem pewna czy da mi faktycznie poczucie spokoju. Mysle nad tym intensywnie od kilku dni i pewnie kupie, ale jeszcze sie mentalizuje :)

@natula ja tez nie bylam pewna co do laktatora, ale 3 mlode matki w bardzo bliskim otoczeniu powiedzialy mi, ze to rzecz absolutnie niezbedna. 2 z nich potrzebowaly go juz w 3ciej dobie na nawal, a 3cia na rozbujanie laktacji mimo, ze dziecko jadlo dobrze to jednak sie przydal. Wiec kupuje na bank elektryczny Medeli.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem i od poczatku bylam pewna, ze chce, potem poczytalam i teraz juz nie jestem pewna czy da mi faktycznie poczucie spokoju. Mysle nad tym intensywnie od kilku dni i pewnie kupie, ale jeszcze sie mentalizuje :)

@natula ja tez nie bylam pewna co do laktatora, ale 3 mlode matki w bardzo bliskim otoczeniu powiedzialy mi, ze to rzecz absolutnie niezbedna. 2 z nich potrzebowaly go juz w 3ciej dobie na nawal, a 3cia na rozbujanie laktacji mimo, ze dziecko jadlo dobrze to jednak sie przydal. Wiec kupuje na bank elektryczny Medeli.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Medela swing polecam[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wasze maluchy tez tak sie mecza przy baczkach? Moja cala czerwona na buzi sie robi, nozki w gore i jeszcze raczk z gory na dol ciagnie i wtedy uchodzi powietrze:) wczoraj przy butli to tak prykala fajnie ze z mezem mielismy ubaw.
 
Wasze maluchy tez tak sie mecza przy baczkach? Moja cala czerwona na buzi sie robi, nozki w gore i jeszcze raczk z gory na dol ciagnie i wtedy uchodzi powietrze:) wczoraj przy butli to tak prykala fajnie ze z mezem mielismy ubaw.
Tak przynajmniej mój tak ma. Ze się prezy i czerwony. A jak pryka tez mamy śmiechu przy tym :)
 
Nieagatka
Dla mnie monitor to super sprawa. Spie spokojnie. Wychodze z pokoju bez strachu. Ja polecam bez zastanowienia. Jak mala musze uspic w wozku w nocy bo nie chce w swoim lozeczku to sie stresuje.
dlatego ja mam te do pieluszki - zawsze mają je przy sobie i jest spokój
 
dlatego ja mam te do pieluszki - zawsze mają je przy sobie i jest spokój

Ale taki nie wbija sie w brzuszek??

My juz po wizycie - Lili rosnie, wazy juz 2300g, wszytskie pomiary w normie [emoji4] Nie powinna wazyc wiecej niz 3200-3300g przy porodzie, jesli urodzi sie w terminie.
Nastepna wizyta 28.02, a potem kolejne juz co tydzien i z ktg...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry