reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny ile dochodziłyście do pionu po cc? W sensie po ilu dniach mogłyście już swobodnie chodzić prosto [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dzien po cc chodzilam prosto wtedy mniej bolalo a pozniej codziennie bylo gorzej bo rana paliła jakby ogniem. Ponad tydzien chodzilam nachylona ale nie lazda dziewczyna tak miala

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ile dochodziłyście do pionu po cc? W sensie po ilu dniach mogłyście już swobodnie chodzić prosto [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Flandi po 3 dobach juz sie smiga. Jak rozchodzisz to chodzisz wyprostowana, ale jak usiadziesz na pol godziny to potem znow ciezko sie wstaje bo rana ciagnie i trzeba znow rozchodzic. Po 5 dobach bedziesz smigac jakbys nie miala cc. Przynajmniej ja tak mialam.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My juz po wizycie. A wiec Kubus odwrocil sie i jest juz ulozony glowka w dol co dalo sie juz odczuc. Wazy 1234 g nie dal sobie zrobic zdjecia bo buzke zakryl raczkami. Szyjka jeszcze dluga zamknieta 3.44 cm. Tylko zaczelo mi cisnienie skakac dzis mialam 157/97 i mam codziennie mierzyc. I moja waga tez poszla w gore 29 tc i +11 kg.
Husann ja biorę leki na nadcisnienie.
 
Dziewczyny ile dochodziłyście do pionu po cc? W sensie po ilu dniach mogłyście już swobodnie chodzić prosto [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Swobodnie to jak odkryłam czopki przeciwbólowe; )
Poproś o czopki diclofenac i receptę na nie do domu a też będziesz śmigać po oddziale :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Swobodnie to jak odkryłam czopki przeciwbólowe; )
Poproś o czopki diclofenac i receptę na nie do domu a też będziesz śmigać po oddziale :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Po co sie tyle truc, jak po cc az tyle nie boli i az tak bardzo, no chyba ze w srodku tak grzebia jak Tobie. Jak jest samo cc, to tyle nie boli[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry