reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, moze durne pytanie...ale....
Jak ukladacie dzieci do snu? Na boczku? Tzn calkiem na boku, czy tak jak lezy Alanek Tequili, ze plecki cale leza na materacu, a tylko glowka na boku?
Nam w szpitalu kazali calkien na boku.
Teraz widze ze maly lubi lezec tak jak Tequili Alanek. Tylko ze mojemu sie ulewa, jak spi to robi banki ze sliny i pediatra mowi ze ma refluks[emoji50]nie wiem po czym to wnioskuje, chyba po tym co jej opisywalam.
A moja mama mowi ze dzieci powinny lezec na plasko na pleckach, zeby sie glowka nie znieksztalcila.
Ktoras cos madrego mi napisze?

I jeszcze jedno...jak polozyc dziecko na brzuszku??? Boje sie go polozyc, nie wiem jak sie za to zabrac. Czy najpierw na plecki i przeturlac na boczek i potem na brzuszek???
Polozna mi go kladla na brzuszku, ale nie oamietam jak to sie robi.
Nie smiejcie sie z moich durnych pytan, bo ja naprawde mam z tym problem a nie chce malemu krzywdy zrobic[emoji15]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kładę na bok do snu i jak wstaje na karmienie zmieniam na drugi bok. Ale mój sam w nocy się przekreca na plecki i tak śpi z główka na bok.
A na brzuszek kładę najpierw na bok a później na brzuszek. Nam tak wygodnie
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki :-)
Wszystkiego najlepszego dla Was i maluszków oraz brzuszków w nowym roku :-)
Za nami pierwszy miesiąc!!! A aplikacja wyświetla poród dwa dni temu :p malutki jest cudowny :-) jesteśmy w nim zakochani po uszy,mieliśmy problemy z niską wagą i brakiem przyrostu ale już zaczął ładnie przybierać, osiągnął wagę urodzeniowa i z każdym dniem jest więcej:-) śpi w nocy po 3-4 h w ciągu dnia budzi się co 2,5h ale coraz częściej po karmieniu zamiast spać to się rozgląda ;-)za to na spacerku śpi się najlepiej :-) szkoda że mama marznie :p oby do wiosny :-) ogólnie trafił nam się egzemplarz bezproblemowy byle miał pełny brzuszek i suchą pieluszke :p
Za to ja nie mam czasu na nic, jak tylko malutki śpi sprzątam, układam, piore, prasuje,gotuje itd
Przeprowadzka przy niemowlaku trwa wieki :p
Buziaki przesyłamy gorące :-*
Moje szczęście <3 Zobacz załącznik 790799Zobacz załącznik 790800

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Piękności [emoji8]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, moze durne pytanie...ale....
Jak ukladacie dzieci do snu? Na boczku? Tzn calkiem na boku, czy tak jak lezy Alanek Tequili, ze plecki cale leza na materacu, a tylko glowka na boku?
Nam w szpitalu kazali calkien na boku.
Teraz widze ze maly lubi lezec tak jak Tequili Alanek. Tylko ze mojemu sie ulewa, jak spi to robi banki ze sliny i pediatra mowi ze ma refluks[emoji50]nie wiem po czym to wnioskuje, chyba po tym co jej opisywalam.
A moja mama mowi ze dzieci powinny lezec na plasko na pleckach, zeby sie glowka nie znieksztalcila.
Ktoras cos madrego mi napisze?

I jeszcze jedno...jak polozyc dziecko na brzuszku??? Boje sie go polozyc, nie wiem jak sie za to zabrac. Czy najpierw na plecki i przeturlac na boczek i potem na brzuszek???
Polozna mi go kladla na brzuszku, ale nie oamietam jak to sie robi.
Nie smiejcie sie z moich durnych pytan, bo ja naprawde mam z tym problem a nie chce malemu krzywdy zrobic[emoji15]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja robię tak jak ewelin. Klade na boku całkiem, mała tez ulewa. Po każdym karmieniu zmieniam boczek. Na brzuszek tez sie bałam kłaść ale z czasem coraz lepiej. Tez najpierw na boczek i na brzuszek.

Dziewczyny a hak wasze blizny po cc? Moja boli do dzisiaj. Nie dokładnie cala ale po obu bokach. Czym smarujecie?

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry dziewczynki :-)
Wszystkiego najlepszego dla Was i maluszków oraz brzuszków w nowym roku :-)
Za nami pierwszy miesiąc!!! A aplikacja wyświetla poród dwa dni temu :p malutki jest cudowny :-) jesteśmy w nim zakochani po uszy,mieliśmy problemy z niską wagą i brakiem przyrostu ale już zaczął ładnie przybierać, osiągnął wagę urodzeniowa i z każdym dniem jest więcej:-) śpi w nocy po 3-4 h w ciągu dnia budzi się co 2,5h ale coraz częściej po karmieniu zamiast spać to się rozgląda ;-)za to na spacerku śpi się najlepiej :-) szkoda że mama marznie :p oby do wiosny :-) ogólnie trafił nam się egzemplarz bezproblemowy byle miał pełny brzuszek i suchą pieluszke :p
Za to ja nie mam czasu na nic, jak tylko malutki śpi sprzątam, układam, piore, prasuje,gotuje itd
Przeprowadzka przy niemowlaku trwa wieki :p
Buziaki przesyłamy gorące :-*
Moje szczęście <3 Zobacz załącznik 790799Zobacz załącznik 790800

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Jaki slodziak
 
Dziewczyny, moze durne pytanie...ale....
Jak ukladacie dzieci do snu? Na boczku? Tzn calkiem na boku, czy tak jak lezy Alanek Tequili, ze plecki cale leza na materacu, a tylko glowka na boku?
Nam w szpitalu kazali calkien na boku.
Teraz widze ze maly lubi lezec tak jak Tequili Alanek. Tylko ze mojemu sie ulewa, jak spi to robi banki ze sliny i pediatra mowi ze ma refluks[emoji50]nie wiem po czym to wnioskuje, chyba po tym co jej opisywalam.
A moja mama mowi ze dzieci powinny lezec na plasko na pleckach, zeby sie glowka nie znieksztalcila.
Ktoras cos madrego mi napisze?

I jeszcze jedno...jak polozyc dziecko na brzuszku??? Boje sie go polozyc, nie wiem jak sie za to zabrac. Czy najpierw na plecki i przeturlac na boczek i potem na brzuszek???
Polozna mi go kladla na brzuszku, ale nie oamietam jak to sie robi.
Nie smiejcie sie z moich durnych pytan, bo ja naprawde mam z tym problem a nie chce malemu krzywdy zrobic[emoji15]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja od początku kładłam Alana na boku raz jednym raz drugim ale od jakiegoś czasu już nie pozwala się tak układać, jest mu niewygodnie i się budzi więc śpi na plecach, też czasem mu się ulewa i nie krztusi się, główka jest na boku więc zawartość buzi wylewa się :-) a co do kładzenia na brzuszku. Ja podnosze małego, podkładam rękę pod paszki i przekrecam w powietrzu na brzuszek i kładę, poprawiam rączki i leży :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, moze durne pytanie...ale....
Jak ukladacie dzieci do snu? Na boczku? Tzn calkiem na boku, czy tak jak lezy Alanek Tequili, ze plecki cale leza na materacu, a tylko glowka na boku?
Nam w szpitalu kazali calkien na boku.
Teraz widze ze maly lubi lezec tak jak Tequili Alanek. Tylko ze mojemu sie ulewa, jak spi to robi banki ze sliny i pediatra mowi ze ma refluks[emoji50]nie wiem po czym to wnioskuje, chyba po tym co jej opisywalam.
A moja mama mowi ze dzieci powinny lezec na plasko na pleckach, zeby sie glowka nie znieksztalcila.
Ktoras cos madrego mi napisze?

I jeszcze jedno...jak polozyc dziecko na brzuszku??? Boje sie go polozyc, nie wiem jak sie za to zabrac. Czy najpierw na plecki i przeturlac na boczek i potem na brzuszek???
Polozna mi go kladla na brzuszku, ale nie oamietam jak to sie robi.
Nie smiejcie sie z moich durnych pytan, bo ja naprawde mam z tym problem a nie chce malemu krzywdy zrobic[emoji15]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie zrobisz małemu krzywdy, nie bój się :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja robię tak jak ewelin. Klade na boku całkiem, mała tez ulewa. Po każdym karmieniu zmieniam boczek. Na brzuszek tez sie bałam kłaść ale z czasem coraz lepiej. Tez najpierw na boczek i na brzuszek.

Dziewczyny a hak wasze blizny po cc? Moja boli do dzisiaj. Nie dokładnie cala ale po obu bokach. Czym smarujecie?

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam te plastry na blizny sutricon czy jakos tak[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja robię tak jak ewelin. Klade na boku całkiem, mała tez ulewa. Po każdym karmieniu zmieniam boczek. Na brzuszek tez sie bałam kłaść ale z czasem coraz lepiej. Tez najpierw na boczek i na brzuszek.

Dziewczyny a hak wasze blizny po cc? Moja boli do dzisiaj. Nie dokładnie cala ale po obu bokach. Czym smarujecie?

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja blizna super :-) nie boli wcale, póki co nie mam w niej czucia :-) a nie smaruje niczym

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry