reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Enini Ja będę miała cc w 36 tyg ale myślę że nawet gdyby była w terminie to już chyba dużo większe dzieciaczki nie są przynajmniej kuzynka bratowej rodziła w 40 tc i dzieciaczki miały po ok 2 kg i 54 cm a w 50 wpadaly zawsze można dokupić jakby zabrakło a na kiedy masz termin
 
reklama
Rybka, dziękuje za odpowiedz. Termin na 26 maja, ale doktorek mówił ze do 38 tc muszą ją rozwiązać, bo później rośnie już śmiertelność. Cieżko stwierdzić ile dotrwam. Narazie 21tc i nic złego się nie dzieje, ale kto wie, czy chłopaki sie nie pośpieszą.
 
Rybka, dziękuje za odpowiedz. Termin na 26 maja, ale doktorek mówił ze do 38 tc muszą ją rozwiązać, bo później rośnie już śmiertelność. Cieżko stwierdzić ile dotrwam. Narazie 21tc i nic złego się nie dzieje, ale kto wie, czy chłopaki sie nie pośpieszą.
U mnie też chłopaki tylko ze z jednym łożyskiem i dlatego 36 tc cc i szczerze mówiąc to ja nie miałam żadnych problemów i samopoczucie super może z raz dali mi popalić kopniakami tak ze aż płakać się chciało ale to było raz i od tego czasu troszkę mamusi odpuścili a już dużo nie zostało z początkiem marca będą już na świecie :)
 
Tequila cudowny synus!!!!

Nieagatka super wozek,pokoik wasz sie napelnia lozeczko wozek.....,bujaczek ..:),ja badam wlasnie jakie mebelki kupic ,takie najlepiej od 0-5 lat ,mysle o komplecie szafa,szafka na przewijanie i lozeczko


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja nie kupilam kompletu mebli, bo wychodzilo ponad dwukrotnie drozej niz kupowanie osobno. Czekam na szafe, ma byc na dniach, potem tylko komoda i dodatki i mniej wiecej bedzie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też chłopaki tylko ze z jednym łożyskiem i dlatego 36 tc cc i szczerze mówiąc to ja nie miałam żadnych problemów i samopoczucie super może z raz dali mi popalić kopniakami tak ze aż płakać się chciało ale to było raz i od tego czasu troszkę mamusi odpuścili a już dużo nie zostało z początkiem marca będą już na świecie :)

Moje jeszcze nie szaleją,czasami czuje takie rozpychanie i "bąbelki", wiec mam nadzieję że powoli zaczną coś więcej. Ale ja mam sporą nadwagę, więc boje się że będę bardzo słabo coś czuła;(
 
Ja nie kupilam kompletu mebli, bo wychodzilo ponad dwukrotnie drozej niz kupowanie osobno. Czekam na szafe, ma byc na dniach, potem tylko komoda i dodatki i mniej wiecej bedzie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To tutaj na odwrot komplet mniej kosztuje;)
Super te zakupy ,te narze marzenia ,wkoncu nikomu nie zazdroszcze bycia mama


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Enini ja mam całkiem sporo na 50 i 56. Kilka sztuk na 44 na wszelki wypadek.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ok,dzięki za odpowiedź. 56 + już mam sporo,bo udało mi sie kupić na Allegro pakę 100 ubranek za grosze, a i moi rodzice strasznie szaleją, bo to ich pierwsze wnuki, na które tyle lat czekali;) Ale właśnie mam problem z tymi malutkimi;)
 
Do góry