reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Rybka jak ja się cieszę, że jakieś narzekanie w końcu jest [emoji6] ja już wymiękam! Ledwo chodzę, brzuch co chwilę twardy i się stawia, dzieciaki nadaktywne, ciężko oddychać, do tego jakieś pojedyncze kłucia. Praktycznie ciągle leżę i czekam do kolejnej wizyty. Ale obawiam się, że niedługo zawitam do szpitala.. Odliczam każdy dzień i byle do nowego roku!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj Kochana teraz wiem co czujesz ja mam też ciągle twardy brzuch to z jednej strony to z drugiej to z obu tak się wierca w nocy troszkę spokoju ale co 40 min pobudka a od 6 to już po spania bo się bawią na moim pecherzu i kopniaka za kopniakiem do tego ostatnio lekarz kazał więcej odpoczywać bo szyjka krótsza a wogule mi to nie służy jak się rusza łam było lepiej a gdzie tam koniec
 
Chyba za bardzo położna mi zasugerowała ze nie mozna wielu rzeczy i tak przez te trzy tyg jadlam tylko duszonego indyka, chudy rosolek, serki danio i jabłka. Teraz juz tez zaczynam jesc normalnie i obserwuje

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom

Biedaczko, ile byś tak wytrzymała? U mojej pierwszej córki alergia na mleko nie ujawniła się od razu. Poza tym skąd masz wiedzieć że coś jest nie tak jeżeli od razu eliminujesz wszystko?
 
Dziewczyny nie chce sie wtracac, bo Wasza sprawa, ale dieta matki karmiacej nie istnieje. Mozna i trzeba jesc wszytsko w rozsadnych ilosciach. Mleko produkuje sie z krwi, nie z zawartosci zoladka. Brak energii moze byc spowodowany rowniez zlym odzywianiem - potrzebuejcie czegos wiecej niz gotowanego drobiu i warzyw na parze.
Ale rzecz jasna zrobicie jak zechcecie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ale coś przenika do pokarmu, chyba 1%. Moja pierwsza córka miała skazę białkową i jak tylko zjadłam coś mlecznego ( również wołowina i cielęcina) to ona srała na zielono i miała swędzące krosty.
 
Witajcie dziewczyny
My po usg I jest lepiej niz bylo czy to mozliwe ze w 3 tyg lozysko sie polepszyko?
Potwiwrdzil coreczke;) pokazal wszystko powoli i........... Powiedziala ze lozysko ok !!!!????? Nic nie mowilismy mimo ze pytala jski byl ost scan z NHS powiedzialam ze ok !.... potem powiedzialam przy usg jak JuZ pokazala nam Nicole i mowi macica troche nisko Ale jest dobrze a Ja do niej mi powiedzieli ze przednia I ze na 90% cesarka jesli sie nie zmieni nic do lutego a ona lozysko Sue czesto przemieszcza prosze Sue nie martwic jest ok I corka tez ok bardzo ruchliwa ..
Zrobilismy pierwsze zakupy ;) prawda te zakupy to ogromna radosc ! Teraz przygotowywac pokoik musimy ;) z tym to powoli bo i tak bedzue pierwsze msce z nami spac tak jak trzeba;)
088e58b041c2f93b4150f3374c940d69.jpg
c355f900e63c8f2385b877e1bddb5526.jpg
203558704367f5fc801d2316c12c6980.jpg
50eea190c7b7742a6dd869f3d8c3deab.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mi zostalo 5 tygodni rowno do godziny zero.
Dwa dni nie spalam prawie wcale przez ta chorobe. Dzis juz bylo lepiej, ale nos jeszcze zapchany i bol glowy. Ale swiatlowstret chociaz minal. Malutka tez pewnie wymeczona bo jak mnie dorwie kaszel to caly brzuch mi szarpie.
 
reklama
Do góry