reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ta fizjologia poporodowa mnie pokonuje. Nie wiem czy to kryzys czy depresja. Krocze nie boli, ale to oczyszczanie macicy, masakra. Wielkie podpachy, bolące cycki. Kiedy to się poprawi ? Tydzień temu rodziłam.
I jestem mega zmęczona, prawie usiadłam na dziecko, bo zapomniałam że leży na kanapie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny u mnie masakra chłopaki trenują strasznie do tego chyba wszystko mi się rozciąga bo czuję się jakby mnie rozsadzalo duszno ciężko chodzić brzuch wielki jak balon i do tego jeszcze kaszel :(
 
Ta fizjologia poporodowa mnie pokonuje. Nie wiem czy to kryzys czy depresja. Krocze nie boli, ale to oczyszczanie macicy, masakra. Wielkie podpachy, bolące cycki. Kiedy to się poprawi ? Tydzień temu rodziłam.
I jestem mega zmęczona, prawie usiadłam na dziecko, bo zapomniałam że leży na kanapie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie macica dalej sie oczyszcza. Na szczescie nie chodzę juz z tymi podpachami ale za to wszystkie majtki uwieraja mnie w bliznę wiec chodzę ze spuszczonymi :) tez jestem caly czas zmęczona do tego boję się cokolwiek zjesc zeby nie zaszkodzilo małej co doprowadziło mnie do minus 13 kg i osłabienia: /

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie macica dalej sie oczyszcza. Na szczescie nie chodzę juz z tymi podpachami ale za to wszystkie majtki uwieraja mnie w bliznę wiec chodzę ze spuszczonymi :) tez jestem caly czas zmęczona do tego boję się cokolwiek zjesc zeby nie zaszkodzilo małej co doprowadziło mnie do minus 13 kg i osłabienia: /

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom

Z jakiegoś powodu eliminujesz? Ja jem i obserwuję. Tylko odmówiłam sobie bigosu i groszku konserwowego.
A obiadki: mięsa duszone , nic smażonego.
Wyeliminowałam cytrusy.
A tak jem to, co do tej pory.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z jakiegoś powodu eliminujesz? Ja jem i obserwuję. Tylko odmówiłam sobie bigosu i groszku konserwowego.
A obiadki: mięsa duszone , nic smażonego.
Wyeliminowałam cytrusy.
A tak jem to, co do tej pory.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba za bardzo położna mi zasugerowała ze nie mozna wielu rzeczy i tak przez te trzy tyg jadlam tylko duszonego indyka, chudy rosolek, serki danio i jabłka. Teraz juz tez zaczynam jesc normalnie i obserwuje

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny co do obkurczania macicy. U mnie trwało to 2 tyg. Teraz juz wkładki zakładam.

Co do diety. To na pewno nic smazonego przez miesiąc. Cytrusy, kapusta na bok poszły. Ale też staram się jesc normalnie. Nawet polozna mówiła żeby jeść to co się chce i obserwować.

A jak tam brzuszki? Znikły?

Ja po ciazy -11kg
 
Hej dziewczyny u mnie masakra chłopaki trenują strasznie do tego chyba wszystko mi się rozciąga bo czuję się jakby mnie rozsadzalo duszno ciężko chodzić brzuch wielki jak balon i do tego jeszcze kaszel :(

Rybka jak ja się cieszę, że jakieś narzekanie w końcu jest [emoji6] ja już wymiękam! Ledwo chodzę, brzuch co chwilę twardy i się stawia, dzieciaki nadaktywne, ciężko oddychać, do tego jakieś pojedyncze kłucia. Praktycznie ciągle leżę i czekam do kolejnej wizyty. Ale obawiam się, że niedługo zawitam do szpitala.. Odliczam każdy dzień i byle do nowego roku!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny nie chce sie wtracac, bo Wasza sprawa, ale dieta matki karmiacej nie istnieje. Mozna i trzeba jesc wszytsko w rozsadnych ilosciach. Mleko produkuje sie z krwi, nie z zawartosci zoladka. Brak energii moze byc spowodowany rowniez zlym odzywianiem - potrzebuejcie czegos wiecej niz gotowanego drobiu i warzyw na parze.
Ale rzecz jasna zrobicie jak zechcecie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry