reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mam ręczny z aventu. Jesli mam odciagniety pokarm na noc to rano piersi są pełne ale tak ze nie chca eksplodować wiec jest ok. Teraz jesli odciagam to tylko na jedno nocne karmienie , na najgorszą dla mnie godzine czyli okolice między 1 a 3. Moja tez tyle spała na początku, teraz budzi się co dwie, trzy godziny.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom

A jaki masz Comfort czy Natural? Bo chcę kogoś wysłać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia Basia moze sie nawroci tatus.
Ja bylam u rodzinnego dostalam duomox nawet nie mowilam ze bylam wczoraj u innej doktorki. Pluca czyste.mam nadzieje ze mi ulzy szybko.
 
Kasia Basia moze sie nawroci tatus.
Ja bylam u rodzinnego dostalam duomox nawet nie mowilam ze bylam wczoraj u innej doktorki. Pluca czyste.mam nadzieje ze mi ulzy szybko.

Może jako tatuś się nawróci. Ale między nami za dużo się wydarzyło.
A ja zawsze marzyłam o księciu z bajki [emoji4]

Postanowiłam że skoro na księcia nie mam szans to będę najlepszą mamą na świecie.
 
reklama
Pisanka, super że dziewczynki ładnie rosną. Widzę po suwaczku, że na dziś miałaś termin:biggrin2:

Kasia-Basia, nie wyobrażam sobie żeby mąż mógł zachować się inaczej. Całe szczęście, że siedzi z Wami i pomaga. Musiałby być skończonym draniem... Jest nadzieja,że się ogarnie. Kiedy wyszłyście ze szpitala? Pisałaś ile Malutka ważyła i mierzyła przy porodzie? Przegapiłam?
 
Do góry