reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny które już urodziły, czy wam też tak brakuje brzuszka? Mi bardzo... Ruchów, tego ze malutka była ze mną gdziekolwiek bym nie poszła a nocami mimo, ze było ciężko to miałam ją przy sobie. Ciąża minęła tak szybko, ze az się wierzyć nie chce. Jestem w szoku ze juz zapominam o tym przeżyciu jakim jest cesarka i moglabym byc w kolejnej ciąży: )

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi brakuje ale też z tego względu ze czułam i wyglądałam ok. a teraz wrak człowieka hahah. jeszvze w nicy byłam w przychodni całodobowej i mam angine. ..m dzisiaj 1 dzien di pracy wrrrr...śpię 3 h na dobe dlatego coś zlapalam...stwierdzam że jedno dziecko byłoby takie proste ...jeszvze chyba zaczął się skok bo strasznie płaczą jak je się odkłada i jedzą wielkie porcję. a ja odciagam po 50 ml z cycka a jedzą po 100. pije herbatki itd i nie wjem jak zwiększyć ilosc
 
Mi brakuje ale też z tego względu ze czułam i wyglądałam ok. a teraz wrak człowieka hahah. jeszvze w nicy byłam w przychodni całodobowej i mam angine. ..m dzisiaj 1 dzien di pracy wrrrr...śpię 3 h na dobe dlatego coś zlapalam...stwierdzam że jedno dziecko byłoby takie proste ...jeszvze chyba zaczął się skok bo strasznie płaczą jak je się odkłada i jedzą wielkie porcję. a ja odciagam po 50 ml z cycka a jedzą po 100. pije herbatki itd i nie wjem jak zwiększyć ilosc
Nie wiem jak dajesz rade przy 2 . Ja juz powoli odpuszczam odciaganie bardzo to czasochlonne i do przyjemnych nie należy, chociaz w nocy bardzo wygodne bo mała jak dostaje z butelki to odpływa od razu i karmienie trwa jakies 25 min a nie godzinę czasami w porywach do trzech jak przy piersi. No i przy butelce wiem ile zjada . w kazdym razie podziwiam każda mamę bliźniaków: )

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry poswiatecznie[emoji4]
Flandi zmien mi prosze dzisiejsza wizyte na 3.01. Lekarka sie rozchorowala [emoji52]
Wczoraj skrecilismy lozeczko[emoji16] szafa ma byc w tym tyg [emoji16]
ed33dd3eba09073263c5247c84289d69.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Firma Pietrus, model Zuza. Zamawialam na Babypl, ale duzo sklepow je ma. Cena z szuflada ok 400zl.
I dziekuje :) ciesze sie jak dziecko, ze powoli pokoik zaczyna nabierac ksztaltow :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem jak dajesz rade przy 2 . Ja juz powoli odpuszczam odciaganie bardzo to czasochlonne i do przyjemnych nie należy, chociaz w nocy bardzo wygodne bo mała jak dostaje z butelki to odpływa od razu i karmienie trwa jakies 25 min a nie godzinę czasami w porywach do trzech jak przy piersi. No i przy butelce wiem ile zjada . w kazdym razie podziwiam każda mamę bliźniaków: )

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom

Martka, jaki masz laktator? I co się dzieje z Twoimi piersiami jak nie karmisz całą noc? Moje by wybuchły

U mnie mała potrafi w dzień spać 5-6 h z przerwą na karmienie, a w nocy na odwrót : więcej harców niż snu. Jak to przestawić? Ona ma 5 dni.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie dopadlo chorubsko. Od wigili bolalo mnie gardlo. Plukalam woda z sola, czosnek. Wczoraj pojechalam do Swiatecznej Pomocy i trafilam na taka mloda lekarka, ze wszystko sprawdzala w necie czy moze mi dac. Nawet sie zdziwila ze pluca sa wyzej u kobiet w ciazy(tak jakby o tym czytala tylko w podreczniku). Skonczylo sie na flegaminie, paracetamolu i tantum verde. Nie dala antybiotyku jak powiedzialam ze nie mam goraczki. A dzis patrze ze temp. idzie w gore.
Jak myslicie paracetamolem zbije?
 
A mnie dopadlo chorubsko. Od wigili bolalo mnie gardlo. Plukalam woda z sola, czosnek. Wczoraj pojechalam do Swiatecznej Pomocy i trafilam na taka mloda lekarka, ze wszystko sprawdzala w necie czy moze mi dac. Nawet sie zdziwila ze pluca sa wyzej u kobiet w ciazy(tak jakby o tym czytala tylko w podreczniku). Skonczylo sie na flegaminie, paracetamolu i tantum verde. Nie dala antybiotyku jak powiedzialam ze nie mam goraczki. A dzis patrze ze temp. idzie w gore.
Jak myslicie paracetamolem zbije?

Przykro :/// powinien zbic,jakies pare tyg temu tez mnie bralo I jadlam tylko cZosnek surowy i paracetamol


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Martka, jaki masz laktator? I co się dzieje z Twoimi piersiami jak nie karmisz całą noc? Moje by wybuchły

U mnie mała potrafi w dzień spać 5-6 h z przerwą na karmienie, a w nocy na odwrót : więcej harców niż snu. Jak to przestawić? Ona ma 5 dni.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mój też potrafi długo spac, ale co 3h go budzimy na karmienie. Ja odciągałam pokarm ale zrezygnowalam bo za dużo go nie mam więc na cycu siedzi ok 1,5h. Tylko u mnie jeszcze wchodzi mm inaczej się nie najje. A sutki juz mnie tak bolą od tego zagryzania młodego.
 
Do góry