reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, czy któraś z Was ma wózek ze składaną gondolą? Z tych, które dotychczas znalazłam tylko maxi cosi ma tę funkcję i jeśli nie znajdę nic innego, to go weźmiemy.

I pytanie do mam z Zagłębia/ Śląska- możecie mi polecić jakąś szkołę rodzenia?
 
reklama
Ja nmam angine i biorę duomox juz dziś lepiej. właśnie Ala na cycu siedzi. ale dzieci rosną. juz w 56 z pepco się prawie nie mieszczą
 
Martka, jaki masz laktator? I co się dzieje z Twoimi piersiami jak nie karmisz całą noc? Moje by wybuchły

U mnie mała potrafi w dzień spać 5-6 h z przerwą na karmienie, a w nocy na odwrót : więcej harców niż snu. Jak to przestawić? Ona ma 5 dni.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mam ręczny z aventu. Jesli mam odciagniety pokarm na noc to rano piersi są pełne ale tak ze nie chca eksplodować wiec jest ok. Teraz jesli odciagam to tylko na jedno nocne karmienie , na najgorszą dla mnie godzine czyli okolice między 1 a 3. Moja tez tyle spała na początku, teraz budzi się co dwie, trzy godziny.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój też potrafi długo spac, ale co 3h go budzimy na karmienie. Ja odciągałam pokarm ale zrezygnowalam bo za dużo go nie mam więc na cycu siedzi ok 1,5h. Tylko u mnie jeszcze wchodzi mm inaczej się nie najje. A sutki juz mnie tak bolą od tego zagryzania młodego.

Mi sutki krwawiły przez chwilę. Ale chyba opanowałam sytuację. Zaczęłam jej głęboko wpychać całą brodawkę. Nie wiem ile ona je, ale ilość kup jakie robi chyba świadczy o najedzeniu. Co godzinę conajmniej w dzień i w nocy 4-5 sztuk. Właściwie cały czas coś w tej pieluszce śmierdzi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam ręczny z aventu. Jesli mam odciagniety pokarm na noc to rano piersi są pełne ale tak ze nie chca eksplodować wiec jest ok. Teraz jesli odciagam to tylko na jedno nocne karmienie , na najgorszą dla mnie godzine czyli okolice między 1 a 3. Moja tez tyle spała na początku, teraz budzi się co dwie, trzy godziny.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom

Chyba też się zaopatrzę w ten ręczny, poprzednim razem się sprawdził ale go wywaliłam.
Muszę tylko przeczekać aż się unormuje bo nawał miałam straszny ale chyba mija.
 
Do góry