reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hej...
Sluchajcie mam pytanie do mam ktore mialy oceniany przeplyw krwi w przewodzie zylnym w 12-14 tc...
Czy ma znaczenie czy widmo jest na czesci + czy - wykresu? Czy raczej chodzi o przechodzenie fali przez oś 0?
Wariuje tu po tym usg... Juz maz wyzywa ze sama sobie problemow szukam... A nigdzie nie moge znalezc w necie opisu co jest istotne... Bo mi przez os nie przechodzi za to jest caly na czesci - i sie balam ze to jest zly pomiar... Mimo ze lekarz napisal ze prawidlowy... Taka panikara jestem po tym telefonie ze serio chyba sama wymyslam...
Mam nadzieje ze ktoras z was jest zorientowana lepiej niz ja...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie pomogę bo nie mam pojęcia. Ale wg mnie źle robisz szukając "czegoś" na siłę.. Wujek google też nie jest zbyt dobrym doradcą.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lile wszystko będzie dobrze zobaczysz, moja koleżanka miała podciekranie wód połodowych, fakt przeleżala prawie druga połowę ciazy, leki masakrycznie dużo wody musiała pić ale donosiła do terminu!!
 

Załączniki

  • WP_20161211_004.jak-zmniejszyc-fotke_pl[1].jpeg
    WP_20161211_004.jak-zmniejszyc-fotke_pl[1].jpeg
    30,8 KB · Wyświetleń: 110
reklama
Nie pomogę bo nie mam pojęcia. Ale wg mnie źle robisz szukając "czegoś" na siłę.. Wujek google też nie jest zbyt dobrym doradcą.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No niby wiem... Tak mi jakos dzis dziwne sie zdalo ze w minusowych wartosciach jest i wpadlam w panike lekka... Moze nawet duza...
Ale doszlam juz do siebie, i jakos dotrwam do czwartku... Moze nie zdebieje tym razem i wypytam o wszystko bo zwykle jakos zapominam pytan jak w gabinecie jestem...


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry