reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja dalej z drenami leżę :( a leje się ze mnie masakra. Raz się wystraszylam bo myslalam ze cewnik wypadł bo uczucie jakby człowiek się ze sikal - sorki za opis.
Dziś mały prawie cały dzień był ze mną. Niestety dalej brak pokarmu, laktator tez nie pomógł do tej pory. Jutro rano walka z nim może coś jutro już ruszy
Biedna, ja jak wstalam w lozka to w drodze do.umywalki położna dwa razy mnie mylą , krew sie lala po nogach. Na szczescie ona przewidująca powiedziala zebym nie zakładała kapci tylko klapki pod prysznic.
Ja od wczoraj mam ciągle przeszkody i Male sukcesy. Pokarm jest i to bardzo duzo, piersi jak cysterny, ale sutki nadal nie do uchwycenia dla małej. Położna zrobila mi urządzenie ze strzykawki do wyciągania i poleciała kropelka, z ktorej tak bardzo się cieszyłam. W domu mąż przyniósł kapturki na sutki i wreszcie mala zaczela ssać - kolejny sukces. Więc obyło się pierwszej nocy bez sztucznego mleka. Mala obudzila się dwa razy i cos pozwala, w sumie nie wiem ile. A dzis rano wstalam z dwoma juz globusami, laktator ktory wczesniej nie dzialal wreszcie dobrze skręciłam i poszło, udalo mi się odciągnąć 60 ml, prawie plącz ze szczęścia bo juz się bałam ze mi piersi eksplodują i dostane zapalenia. Wiec póki co powolutku do przodu.
 
Dziewczynki mój synek dziś pierwszy dzień poza inkubatorem :-D na dodatek cały dzień ze mną :-D jestem taka szczęśliwa :-) i do szaleństwa zakochana <3 dziś cały dzień karmię piersią, mały chyba się najada bo po karmieniu ładnie śpi :-) na noc oddam go jeszcze na oddział noworodków bo boję się że w nocy mogę coś przeoczyć ale jutro znów będziemy razem :-) teraz jeszcze ostatnie karmienie i odrobina czułości i spać :-) Zobacz załącznik 787087

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Piękne zdjęcie;* cudownie ze od razu karmisz. Nabierajcie sił i do domku
 
A mnie od wczoraj szwy palą żywym ogniem, polozne sprawdzaly goje się bardzo dobrze , to tak po prostu chyba ciągną, ze chodzę zgięta wpół od czego znowu doslownie pękają mi plecy... Eh ze jeszcze nie wymyślili rodzenia bez bólu:)
 
No i my już po III prenatalnych :) matka prawie zemdlała od leżenia na plecach i trzeba było przerwę robić [emoji23] maluchy znów się poprzekręcały i córa głową w dół, a synuś pośladkowo i nie chciał się w ogóle pokazać do fotki więc było polowanie [emoji6]
Wagowo ciut poniżej terminu z OM ale przy dwójce w normie (1329g i 1409g). Wszystkie parametry w normie - ufff [emoji7]
1acdf50c5f62807aeb711979bd2f6fff.jpg
03c72130f54a982e23e2f9830797512a.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Sliczne babelki :)
 
reklama
Do góry