reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny widziałyście jak wygląda Ania Lewandowska? Ponoć jest w piątym miesiącu. Można się zdołować co ? Ja dziś oglądałam swoje ciało przy okazji golenia i innych zabiegów kosmetycznych. Masakra.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzizas pomyślalam identycznie jak Ty jestem w 22 tc czyli 5 miesiac i mam już 6.5 :( kg na plussie jeszcze trochę a będę pod koniec wyglądac jak Pawarotti
 
Czesc . Jestem w 17tc po invitro, i poczytuje was od jakiegoś czasu. Wasze rady są bardzo przydatne. Mam pewien problem i ilcze że mi coś podpowiecie. Nabawilam się jakiejś infekcji na początku byly tylko upławy a teraz zaczyna swędzieć. Co można kupić w aptece aby pomogło. wizyte mam we wtorek i muszę jakoś dotrwać a boje się że może być jeszcze gorzej.
Ja miałam infekcje ...jak cie swędzi to najszybciej drożdzaki, kup sobie maść clotrimazolum ale mi nie pomogła dopiero czopki z antybiotykiem na receptę
 
Hej...
Sluchajcie mam pytanie do mam ktore mialy oceniany przeplyw krwi w przewodzie zylnym w 12-14 tc...
Czy ma znaczenie czy widmo jest na czesci + czy - wykresu? Czy raczej chodzi o przechodzenie fali przez oś 0?
Wariuje tu po tym usg... Juz maz wyzywa ze sama sobie problemow szukam... A nigdzie nie moge znalezc w necie opisu co jest istotne... Bo mi przez os nie przechodzi za to jest caly na czesci - i sie balam ze to jest zly pomiar... Mimo ze lekarz napisal ze prawidlowy... Taka panikara jestem po tym telefonie ze serio chyba sama wymyslam...
Mam nadzieje ze ktoras z was jest zorientowana lepiej niz ja...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Biedna, ja jak wstalam w lozka to w drodze do.umywalki położna dwa razy mnie mylą , krew sie lala po nogach. Na szczescie ona przewidująca powiedziala zebym nie zakładała kapci tylko klapki pod prysznic.
Ja od wczoraj mam ciągle przeszkody i Male sukcesy. Pokarm jest i to bardzo duzo, piersi jak cysterny, ale sutki nadal nie do uchwycenia dla małej. Położna zrobila mi urządzenie ze strzykawki do wyciągania i poleciała kropelka, z ktorej tak bardzo się cieszyłam. W domu mąż przyniósł kapturki na sutki i wreszcie mala zaczela ssać - kolejny sukces. Więc obyło się pierwszej nocy bez sztucznego mleka. Mala obudzila się dwa razy i cos pozwala, w sumie nie wiem ile. A dzis rano wstalam z dwoma juz globusami, laktator ktory wczesniej nie dzialal wreszcie dobrze skręciłam i poszło, udalo mi się odciągnąć 60 ml, prawie plącz ze szczęścia bo juz się bałam ze mi piersi eksplodują i dostane zapalenia. Wiec póki co powolutku do przodu.
Byle do przodu kochana! Pokonamy wszystkie przeciwności :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie od wczoraj szwy palą żywym ogniem, polozne sprawdzaly goje się bardzo dobrze , to tak po prostu chyba ciągną, ze chodzę zgięta wpół od czego znowu doslownie pękają mi plecy... Eh ze jeszcze nie wymyślili rodzenia bez bólu:)
Poproś o czopki diclofenac, działają cuda :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry