reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Martka jak tam w domu?
Musiałam odespać szpital, trzy prania za mną i jedno spore prasowanie, jutro ciąg dalszy. Wydaje mi się ze zwiększam się w oczach, nawet lekarka w szpitalu zauważyła ze brzuch urósł, a widziała mnie 6 dni wcześniej. Tym samym jest juz naprawdę ciężko, ale co wam będę mówić, przeciez przechodzicie to samo :)
 
reklama
To Martka nadrabiasz pobyt w szpitalu. Ja mam trzy wielkie kartony i dwa worki ciuszkow od siostry. Musze posegregowac rozmiarami(a maja powycinane metki z rozmiarami) a ja zupelnie nie mam oka. I zaczynam prac i prasowac bo kregoslup coraz bardziej boli.
 
To Martka nadrabiasz pobyt w szpitalu. Ja mam trzy wielkie kartony i dwa worki ciuszkow od siostry. Musze posegregowac rozmiarami(a maja powycinane metki z rozmiarami) a ja zupelnie nie mam oka. I zaczynam prac i prasowac bo kregoslup coraz bardziej boli.
Zrób tak jak ja. Weź rozłoż jak masz metki rozmiarami i przykładaj do nich. I tak to w sumie na oko wychodziło :)
 
Husan ja mieszkam w Barcelonie, tutaj nie ma, juz pytalam jak o tym kiedys pisalyscie :)
I u mnie ide, pije i mam badanie po godzinie i do domu. Mam byc na czczo. W PL to chyba ciut inaczej wyglada, prawda?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam dziś badanie na glukozę...I najpierw miałam pobranie krwi na czczo, potem czekałam godzinę na wynik, wypiłam glukozę i następne pobranie krwi za dwie godziny...A ktoś tu pisał, że nie ma takich wytycznych, że badanie krwi po dwóch godzinach....
 
To Martka nadrabiasz pobyt w szpitalu. Ja mam trzy wielkie kartony i dwa worki ciuszkow od siostry. Musze posegregowac rozmiarami(a maja powycinane metki z rozmiarami) a ja zupelnie nie mam oka. I zaczynam prac i prasowac bo kregoslup coraz bardziej boli.
Ja tez jeszcze z 4 reklamówki do prania, na szczescie póki co dostałam rozmiary od najmniejszych do 68 wiec nie mam za duzo segregowania.
 
Ja mam dziś badanie na glukozę...I najpierw miałam pobranie krwi na czczo, potem czekałam godzinę na wynik, wypiłam glukozę i następne pobranie krwi za dwie godziny...A ktoś tu pisał, że nie ma takich wytycznych, że badanie krwi po dwóch godzinach....
No to dziwnie miałaś. Nie słyszałam nigdy o takim sposobie. Widać są różne metody. Ważne ze jyz masz za sobą :)
 
reklama
Do góry