reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

No Fiolek z wagą to Ty przegielas :p ja też 10kg. A wczoraj teściowa powiedziała ze dużo przytyłam, bo przy pierwszym dziecku to powinnam tak z 5kg przytyć tylko. Wiecie jak mi się przykro zrobiło. Teraz to pisząc chce mi się płakać

Kobieta bez nadwagi moze spokojnie 10kg przytyc i absolutnie nie jest to za duzo. Nic sie tesciowa nie przejmuj, niech sobie gada, one juz tak maja. Moja sie wogole nie odzywa, bo sie obrazila i ani ciaza ani moje samopoczucie "ja nie obchodza".

Fiolek jakim cudem tylko 2kg?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja do 23tc mialam 6 na plusie, cukrzyca mnie odchudza.smialam sie do doktora ze jeszcze bym rok w ciazy byla to cala nadwage bym zgubila. A te 5 kg Ewelin to skad twoja tesciowa wziela?
 
Kobiety a mozecie wytlumscxyc bo nue kapuje I nigdy nie plakalam jak wode z sola plukac gardlo??narazie zjadlam czosnek,wypilam sok pomaranxzowy podgrzany z cytryna I miodem ...triche lepi Ale chcialabym aby przeszlo bo jutro znow ciezki dlugo dzien I niewiem czy JuZ mowic ze nie bedzue mnie czy pic wode z sola i przejdzie.......czy potrzebny cos z apteki na gardlo dla ciezarnych.....
Dzieki za pomoc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sie z kaszlem bujam juz 4 tydz...az z tego wszystkiego zapisalam sie do laryngologa. W aptece kupilam sol emska do rozpuszczania w wodzie i do plukania ale zawsze mi sie cos polknelo i wymiotowalam :) i tabl na gardlo *spam* i tantum verde mozna. I pije syrop dla ciezarnych z miodem i czosnkiem pregnofer immuno...
 
Hey Dziewczyny, nie zaglądam tu już często bo zajęć pełno... ale jest pięknie.
Kilogramami sie nie przejmujcie, ja przytyłam 22 Po 6 tygodniach mam 12 na boku. Przy dziecku szybko sie traci wiec głowa do góry.
Ale ten czas leci. Jeszcze niedawno byłyśmy na początku a tu popatrzcie.... niebawem rodzicie.
Mój Skarb skończył 6 tygodni. Ma druga brodę haha. Jest cudna. Kilka razy próbowałam wrzucić fotkę ale plik za duży.
Jeśli któraś ma ochotę zobaczyć nas obie to zapraszam na mój profil fb.
Karolina Dobrowolska
Kalisz

Trzymam kciuki za Wasze rozwiązania. P.s. Nie taki diabeł straszny....
 
Jeszcze jedno.... cieszcie sie brzuszkami.... ja już tęsknie za ciążą.
Kilka dni trwało zanim oswoiłam sie z tą pustką w brzuszku.
Mam nadzieje ze jeszcze będę mogła stworzyć kolejny suwaczek
 
reklama
Dziewczyny po porodzie sn, w którym tygodniu zaczęła się u Was akcja porodowa? Ciekawa jestem jak to jest po in vitro, bo tutaj termin jest dobrze wyliczony. Kręgosłup mi już wysiada i chyba nie dam rady wytrzymać całego miesiąca


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry