reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No Fiolek z wagą to Ty przegielas :p ja też 10kg. A wczoraj teściowa powiedziała ze dużo przytyłam, bo przy pierwszym dziecku to powinnam tak z 5kg przytyć tylko. Wiecie jak mi się przykro zrobiło. Teraz to pisząc chce mi się płakać
Powiedz teściowej, żeby się bujała, co za baba! Ja mam więcej od Ciebie, nic się nie przejmuj!!!
 
reklama
Dziewczyny po porodzie sn, w którym tygodniu zaczęła się u Was akcja porodowa? Ciekawa jestem jak to jest po in vitro, bo tutaj termin jest dobrze wyliczony. Kręgosłup mi już wysiada i chyba nie dam rady wytrzymać całego miesiąca


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam co prawda cc,ale nie zaplanowane wiec czekałam normalnie na akcję porodową i u mnie to było dokładnie 2 tygodnie przed terminem, czyli 38t0d
 
Mam kolezanke, ktora schudla w ciazy12kg. Wieksza czesc przelezala w szpitalu, non stop wymiotowala. Lekarze nie wiedzieli co sie dzieje. Dopiero pod koniec wykryli kamyki na woreczku ale i tak zoperowali jej to po porodzie. Takze czasem lepiej sobie na spokojnie tyc w ciazy.:tak:
 
Ale mam dziś słaby dzień :( w sumie od popołudnia się zaczęło :( zaraz po obiedzie położyłam się i wstalam ok 17 i o 19 znów się położyłam i dalej leżę z bezsilności :( i tylko wsłuchuje się w ciało czy coś mnie boli. Ja chyba oszaleje z tego wszystkiego :(
 
Ja mialam weekend taki, ze caly czas myslalam jak sie szybko wyrobic z ogarnieciem chaty i z obiadem zeby szybko do wyrka wrocic zakopac sie w kolderke.
 
reklama
Do góry