reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Może nie dokładnie juz teraz ale tak myślałam że po następnej wizycie bym coś pomału zaczęła mój M tego nie zrobi Teściowa mieszka wprawdzie na gorze w swoim mieszkaniu ale na nią to nie mam co liczyć a mojej Mamy nie chce obciążać dojazdami bo też ma problemy ze zdrowiem i jakoś nie mam sumienia wiem ze by pomogła ale wiecie
 
reklama
hehe no tak z tymi naszymi terminami to tylko teoria, zobaczymy jak długo uda się wytrwać :) super, że już masz większość, ja uważam, że nie ma co przesadzać z czekaniem do ostatniej chwili i łapałam okazje i promocje jak były :)
A imiona dla chłopaków już macie wybrane?
Dokładnie szczególnie ze wszystko razy dwa trzeba ja też tak właśnie zrobiłam tu promocja to coś tam i tak się okazało ze mam prawie wszystko a kasowo nie wydałam odrazu nie wiadomo ile :) Tak mamy Wojtek i Piotrek
 
O 6 to byłoby super :) u nas 5:18 "dzieeen dobry" i jeb światełko ... Kocham to
Hihi u nas ok 5 przychodzi położna strzelić w łeb (zmierzyć temp) i ciśnienie zmierzyć a o 6 trzeba się zwlec na tętno :-/ a później to już leci... Ksiądz nie wiadomo dlaczego o świcie, badania, obchód itd...

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki :)

Z tego co pamiętam też o 6 u mnie była pobudka :D

Maly dziś co pobudliwy jest odkąd do m tel o 7 zadzwonił i koniec spania :) dobrze chociaż ze w nocy śpi non stop :) przynajmniej mam trochę spokoju :p
 
reklama
Hej dziewczynki :)

Z tego co pamiętam też o 6 u mnie była pobudka :D

Maly dziś co pobudliwy jest odkąd do m tel o 7 zadzwonił i koniec spania :) dobrze chociaż ze w nocy śpi non stop :) przynajmniej mam trochę spokoju :p
Hihihi może myślał że tel jest do niego ;-) najważniejsze że daje ci pospać w nocy :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry