reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Właśnie byl obchód, pani doktor (nie moja) powiedziala ze będą mnie obserwować i jak coś to w przyszlym tyg do domu...
Mam nadzieję, ze moja skróci ten czas :) oczywiscie nastawiam się ze będzie wszystko dobrze:)
No i super :) teraz poczekaj na swoją doktor i będzie juz wszystko wiadomo :)
 
Super ze all ok :-)

A u mnie w szpitalu karmili tak:
1479883141-lqrnqf.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak możesz ;-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na szczęście zrobiłam sobie wczoraj w domu dwie pyszne kanapeczki i pól jeszcze mam :)
Coś ani obchodu ani śniadania dzisiaj nie widać, jak byłam tu ostatnio to chodzili już o 7. W sumie i tak jak się dowiedzą czyją pacjentką jestem to mnie oleją z góry na dół i każą czekać na nią, bo ma byc około godz 10.
Heh, człowiek tylko na siebie może liczyć :-/

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez juz po śniadaniu:) kromki byly dwie, i zostalo mi pól ogóreczka;)
 

Załączniki

  • WP_20161123_001.jak-zmniejszyc-fotke_pl[1].jpeg
    WP_20161123_001.jak-zmniejszyc-fotke_pl[1].jpeg
    26,1 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Do góry