reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny naprawdę zaczynam się przy Was stresować. ...:( Przeglądam już co prawda wózki i łóżeczka ale chciałam jeszcze poczekać z kupnem ale widzę że chyba przyspiesze; )A wózki kupujecie używane czynowe? 3 w 1 czyjakie?
 
Dziewczyny naprawdę zaczynam się przy Was stresować. ...:( Przeglądam już co prawda wózki i łóżeczka ale chciałam jeszcze poczekać z kupnem ale widzę że chyba przyspiesze; )A wózki kupujecie używane czynowe? 3 w 1 czyjakie?
Ja kupiłam 3w1 używany. Wygląda jak nówka sztuka :)
 
Dziewczyny naprawdę zaczynam się przy Was stresować. ...:( Przeglądam już co prawda wózki i łóżeczka ale chciałam jeszcze poczekać z kupnem ale widzę że chyba przyspiesze; )A wózki kupujecie używane czynowe? 3 w 1 czyjakie?
Ja wózek kupiłam dwa tyg temu, a łóżeczko zamawiam jutro, skonczylam 35 tydz więc spokojnie :) ja wózek używany, ale polowałam dzień w dzień przez około miesiąc na olx
 
Ja kupuje 2w1, fotelik osobno, bo chcialam zeby byl dobry. Marta nie stresuj sie, j jestem na zwolnieniu od 3 miesiecy, nudzilam sie bardzo wiec przekopywalam internet szukajac inspiracji. Tez prawie nic kupionego nie mam, jak pisalam - dopiero zaczynam i mysle, ze obie mamy sporo czasu :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry