reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
chociaż po mandarynkach strasznie fika :D
U mnie chyba po wszystkim ;) tez zajadam mandarynki i w ogole to mnie tak suszy , ze zalałabym sie płynami. Najbardziej chce mi się soków pomarańczowego i jabłkowego, ale tez niezdrowych rzeczy jak grappa zielona albo cola. Tych dwóch ostatnich nie kupuję, ale jakbym się dorwała do grappy to chyba bym wysuszyła butelke :)
 
U mnie chyba po wszystkim ;) tez zajadam mandarynki i w ogole to mnie tak suszy , ze zalałabym sie płynami. Najbardziej chce mi się soków pomarańczowego i jabłkowego, ale tez niezdrowych rzeczy jak grappa zielona albo cola. Tych dwóch ostatnich nie kupuję, ale jakbym się dorwała do grappy to chyba bym wysuszyła butelke :)
mi sie dzis tak zachciało coli, że kupiłam mała puszkę. Musiałam ją wypić, bo cały dzięń by mnie ciągnęło. Wiadomo nie piję jej często, ale od czasu do czasu można sobie na troszkę pozwolić :)
 
Ja juz po wizycie. W sumie tylko szyjke mi zbadal i popatrzyl w moje pomiary cukru. Schudlam 1,5 kg w miesiac, ale uspokajal mnie ze mala jak potrzebuje to ciagnie ze mnie. Ze sobie krzywdy nie da zrobic.
Takze czekam na III prenatalne.
 
Martka u mnie to samo od kilku dni aż buzię otwieram bo niedowierzam :) takie małe a takie silne. Czasem pod nerke kopnie to masakra. Ja niestety niskie tsh i musze zostać do jutra lub środy po konsultacji z endo. ..tak bez sensu ze boze...nie to ze dzisiaj miałam wizytę u endo która przepadla...
 
Dziewczyny, znow Was pomecze. Ktora karmila albo karmi tymi nakladkami ( oslonkami) na brodawki?
Pytanie juz kiedys bylo, ale jeszcze chcialam sie dopytac, bo te rozmiary to rozne sa. Kupilam standardowe z aventu, ale one wydaja sie wielkie, w opisie maja 21mm.
Chce kupic jeszcze z Madeli, bo czytalam ze sa najlepsze. Jest rozmiar S-16mm i rozmiar M-20. Myslalam zeby wziasc ten 16mm. Tylko musze je na zywo zobaczyc jak wyglada ten rozmiar.
Moje pytanie, miala ktoras Avent lub Madele? Jaki rozmiar z nich? Ewentualnie czy mialyscie z innych firm ale mozecie podac ile mm mialy?
Chce kupic w razie czego zeby miec, najwyzej pojda do kosza, ale nie chce zeby maz kupowal po porodzie bo on wogole kupi mi zle, bo jak ja nie wiem jakue kupuc to tym bardziej maz nie bedzie wiedzial.

Dodam ze mam plaskie i wklesle brodawki.




Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, znow Was pomecze. Ktora karmila albo karmi tymi nakladkami ( oslonkami) na brodawki?
Pytanie juz kiedys bylo, ale jeszcze chcialam sie dopytac, bo te rozmiary to rozne sa. Kupilam standardowe z aventu, ale one wydaja sie wielkie, w opisie maja 21mm.
Chce kupic jeszcze z Madeli, bo czytalam ze sa najlepsze. Jest rozmiar S-16mm i rozmiar M-20. Myslalam zeby wziasc ten 16mm. Tylko musze je na zywo zobaczyc jak wyglada ten rozmiar.
Moje pytanie, miala ktoras Avent lub Madele? Jaki rozmiar z nich? Ewentualnie czy mialyscie z innych firm ale mozecie podac ile mm mialy?
Chce kupic w razie czego zeby miec, najwyzej pojda do kosza, ale nie chce zeby maz kupowal po porodzie bo on wogole kupi mi zle, bo jak ja nie wiem jakue kupuc to tym bardziej maz nie bedzie wiedzial.

Dodam ze mam plaskie i wklesle brodawki.




Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Kupilam sobie z baby ono bo byky najtańsze i kupiłam żeby rozmiar sprawdzić. Wzielam s i tak wydają się duże :D ale cycki mam małe
 
Do góry