reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Powiem Ci tylko tyle... coraz bardziej powszechne slysze sie robi to ze lekarze w jakis sposob sugeruja to, ze chcieli by cos dostac - jest to straszne. Maja swoje pensje , my placimy skladki a jeszcze sie ogladaja. Wizyty robimy prywatnie, a dupy nie urywa i pozostawiaja nam wiele do zyczenia. Swietnie Cie rozumiem bo ja tez jestem na jakims zakrecie gdzie nie wiem co i jak mam robic czy dawac komus w lape czy na co tu w ogole czekac? Kazdy mna kreci we wszystkie strony :( a pomysl ze Ty chwile masz jeszcze na decyzje i jakies wymyslenie czegos logicznie. Ja poczulam sie pewnie ,ale juz tej pewnosci nie ma a tu juz widac mete i co sie ze mna stanie? tego nie wie nikt...czekam nast wizyty za 2 tyg i wtedy mam jakas mysl...ale to az 2 tyg, o ten czas to juz sporo.
Ja czuję się wy rucha na brzydko mówiąc. Mam nadzieje ze ta sytuacja szybko się rozwiąże. Mam.jeszvze niby 7 tygodni. Ale nie mam zamiaru o tym myśleć do.końca. ciąży bo zwariowac idzie.
 
Zna sie ktos na prawie???
Tesciowa chce nam przepisac dzialke i chciala nasz akt slubu bo jej powiedzieli ze potrzebny.
Ja nie chce zeby ona nam przepisywala, tylko zeby przepisala mojemu mezowi, nie chce miec zadnych praw do jego rodzinnej ziemi.
Moje pytanie, czy moze przepisac tylko na meza czy tak sie nie da?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry