reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hey Dziewczyny.
Byliśmy wczoraj na wizycie. Młoda waży 3150g. Kawał baby Wszystko jest w porządku, jedynie zmartwiłam sie bo mam rozwarcie na 1,5 cm. Mieliśmy odstawić luteinę ale gin kazał brać jeszcze tydzień. Ułożona jest nadal pośladkowy i stwierdził ze jest na tyle duża ze marne szanse że zmieni pozycje tak że cc.
27.10 mamy stawić sie raniutko na oddział. A 25.10 mamy jeszcze ostatnią wizytę. Ewelin dopisz mnie Kochana.
Zaczynam odliczanie. Mam leżeć i nie szaleć żeby nie wywołać wilka z lasu Łatwo sie mówi... gorzej wykonać. No ale postaram sie uspokoić i nic sprzątać. W weekend robimy z M generalne porządki i uszykujemy łóżeczko już na cacy.
Kurczę to już za chwilę brrrr.
Cudownie :-) już nie mogę się doczekać jak pokażesz nam swoje szczęście :-)
Zazdroszczę :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
reklama
Do góry