reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Powiem Wam, że ja też bardziej SN się boje.
a wg wczoraj z koleżanką pisalam i jej gin powiedział, że po in vitro pierwsze to cesarka chyba ze chce SN. Jutro wupytam mojego gina i zobaczymy co mi powie
 
reklama
Powiem Wam, że ja też bardziej SN się boje.
a wg wczoraj z koleżanką pisalam i jej gin powiedział, że po in vitro pierwsze to cesarka chyba ze chce SN. Jutro wupytam mojego gina i zobaczymy co mi powie
Hmmm ja bylam 3 tyg temu u mojego gim i zagadalam z nim o porodzie to zapytal co chce miec , ale moze dlatego ze myslal ze bede chciala prywatnie nie wiem - ale to by wychodzilo na to ze 1 lekarz gada ze po in vitro cc a drugi niekoniecznie?! Stanelo na tym ze powiedzial ze do rozmowy wrocimy ok 32 tyg ale we wtorek mam nadzieje ze nie zapomne i zagadam znowu :D

Dziewczyny jaki mi sie zrobil celulit - zlwaszcza na tylku :frown::frown::ninja2:
 
Ja jestem chyba jakas dziwna... w ogole nie mam bladego pojecia jesli kazali by mi wybierac o ten porod, bo jak mowie i jeden i drugi ma swoje plusy i minusy :( wolalabym zeby chyba zdecydowali za mnie. Opcja cc mnie nie przeraza , bo mialam 2 laparaskopie i jakos w glowie sobie ukladam ze pewnie podobne ciagniecie by bylo :p a sn mnie bardzo przeraza ten dlugotrwaly wysilek lub gdyby dziecku cos zrobili - ja np mialam wyrwane bioderka :( ahhhh :(
 
No właśnie co lekarz to co innego mówi. Wiec juz nie mam pojęcia. Dlatego mnie to zastanawia dlaczego co lekarz to inne zdanie ma co do porodu
 
No właśnie co lekarz to co innego mówi. Wiec juz nie mam pojęcia. Dlatego mnie to zastanawia dlaczego co lekarz to inne zdanie ma co do porodu
Wiec wlasnie jesli sa jakies zalecenia do konkretnych sytuacji to powinno byc juz to wszem i wobec kazdemu wiadomo i wszyscy powinni trzymac sie jednego, a my pozniej chodzimy glupie jak kazdy powie co innego
 
No właśnie co lekarz to co innego mówi. Wiec juz nie mam pojęcia. Dlatego mnie to zastanawia dlaczego co lekarz to inne zdanie ma co do porodu
Mysle ze kazdy lekarz podchodzi indywidualnie do swojej pacjentki, znajac jej historie.

Mi zadal lekarz wczoraj pytanie jak bym chciala robic. Powiedzialam ze chcialabym cc. Lekarz powiedzial ze on tez jest za tym i tez by proponowal cc, patrzac na moje 2 wczesniejsze poronienia, in vitro i wiek 36 lat.

Edit. Moj lekarz ma swoj oddzial patologii ciazy, napewno nie jedno widzial i z jakiegos powodu uwaza ze powinnam miec cc.





Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja teraz na wizycie jak bede z nim rozmawiac to zapytam go przede wszystkim o zdanie co on mysli na ten temat i bedac na moim miejscu..
 
reklama
Do góry