reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny macie jeszcze info o jakiś darmowych rzeczach itd. Ja narazie dostałam z wiśni termofor i te kocyki przytulanki. I z hippa coś chyba
 
reklama
Dziewczyny macie jeszcze info o jakiś darmowych rzeczach itd. Ja narazie dostałam z wiśni termofor i te kocyki przytulanki. I z hippa coś chyba

Ja dostałam darmowe rzeczy z:
- bebiprogram.pl
- klubmaluszka.hipp.pl
- z różnych warsztatów dla przyszłych mam (są w różnych miastach, dają gadżety, są konkursy, gdzie można fajne rzeczy wygrać). Np dużo było do wygrania z pisma M jak mama, chyba we wrześńiu ma być koljna edycja.
- na szkole rodzenia też dają fanty
 
Kochana a wolalabys sn? ?mnie ten by przerazal bardziej chociaż prawdę mówiąc ja decyzji jeszcze nie podjęłam jak chce :eek:
No ja bym wolała SN ale trzeba zrobić wszystko żeby bobasy miały jak najlepiej. Żona kuzyna miała zaszyte coś w srodku ze guz urósł wielkości ananasa...miesiąc pp cc miała druga operacje
 
No ja bym wolała SN ale trzeba zrobić wszystko żeby bobasy miały jak najlepiej. Żona kuzyna miała zaszyte coś w srodku ze guz urósł wielkości ananasa...miesiąc pp cc miała druga operacje
Ja niestety też znam byle jaka historie ze teraz bratowej w ciąży po poprzedniej ccsię zroslo łożysko z macica. No cóż wszędzie są chyba + i - :hmm:
 
Ja moze jestem naiwna, ale cesarka mnie w ogole nie przeraża:) jak tylko w glowie pojawia mi się świadomość, ze bede mogła ją mieć to ogarnia mnie spokój
Ja się boję ze będę coś czuła ze to czucie wyciągania dziecka mnie sparaliżuje albo coś nie wiem hahah nigdy nie bałam się operacji nawet jako przygodę je traktowałam a w ciąży się zrobiłam jakąś delikatna
 
reklama
Do góry