reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bosze dziewczyny jaki ja koszmar dzis w nocy miałam. Masakra jakaś...
Sniło mi się, że strasznego krwawienia dostałam i pełno krzepów ze mnie leciało. Dzwonie do mojego dr, ale nie odbiera. Więc jadę do kliniki, a on do punkcji się szykuje. Ale jakaś inna dr była co nigdy jej tam nie było i się śmieje. Ale embriolog wyjasnił jej mój przypadek i mnie wzieła na badanie. Ale zanim do niego doszło to się na mnie non stop darła,czemu dopiero teraz przyjechałam skoro mogłam wczoraj. Wiec jej odp ze dopiero dziś dostałam tego krwawienia. A ona dalej najeżdża na mnie. Że mam paznokcie pomalowane no to mówię, że jestem po weselu itd. A ona z jakąś babeczką w gabinecie zaczeły sobie jakieś żarty opowiadać, a ja jak głupia cała przesiąknięta krwią stoije i nie iwem co mam robić :(
Obudziłam się i z 5min płakałam :( No i co pierwsze było wc, żeby sprawdzić czy wszystko ok. No ale w nocy troche Gabrysiek się powiercił i poszłam dalej spać
 
reklama
Bosze dziewczyny jaki ja koszmar dzis w nocy miałam. Masakra jakaś...
Sniło mi się, że strasznego krwawienia dostałam i pełno krzepów ze mnie leciało. Dzwonie do mojego dr, ale nie odbiera. Więc jadę do kliniki, a on do punkcji się szykuje. Ale jakaś inna dr była co nigdy jej tam nie było i się śmieje. Ale embriolog wyjasnił jej mój przypadek i mnie wzieła na badanie. Ale zanim do niego doszło to się na mnie non stop darła,czemu dopiero teraz przyjechałam skoro mogłam wczoraj. Wiec jej odp ze dopiero dziś dostałam tego krwawienia. A ona dalej najeżdża na mnie. Że mam paznokcie pomalowane no to mówię, że jestem po weselu itd. A ona z jakąś babeczką w gabinecie zaczeły sobie jakieś żarty opowiadać, a ja jak głupia cała przesiąknięta krwią stoije i nie iwem co mam robić :(
Obudziłam się i z 5min płakałam :( No i co pierwsze było wc, żeby sprawdzić czy wszystko ok. No ale w nocy troche Gabrysiek się powiercił i poszłam dalej spać
Ewelin az mnie ciary przeszly, brr...
Nie zazdroszcze, bo te sny teraz mamy takie jak w realu.
Ja ostatnio tez mialam straszny sen i az sie poryczalam.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No powiem Ci Strawbelka, że aż musiałam przemyśleć czy to sen czy rzeczywistość. Ja nie wiem... Może to przed jutrzejsza wizytą czy tym ze wczoraj Ivo na wątku kto po In vitro pisala o tym.
na szczęście to był tylko sen
 
Bosze dziewczyny jaki ja koszmar dzis w nocy miałam. Masakra jakaś...
Sniło mi się, że strasznego krwawienia dostałam i pełno krzepów ze mnie leciało. Dzwonie do mojego dr, ale nie odbiera. Więc jadę do kliniki, a on do punkcji się szykuje. Ale jakaś inna dr była co nigdy jej tam nie było i się śmieje. Ale embriolog wyjasnił jej mój przypadek i mnie wzieła na badanie. Ale zanim do niego doszło to się na mnie non stop darła,czemu dopiero teraz przyjechałam skoro mogłam wczoraj. Wiec jej odp ze dopiero dziś dostałam tego krwawienia. A ona dalej najeżdża na mnie. Że mam paznokcie pomalowane no to mówię, że jestem po weselu itd. A ona z jakąś babeczką w gabinecie zaczeły sobie jakieś żarty opowiadać, a ja jak głupia cała przesiąknięta krwią stoije i nie iwem co mam robić :(
Obudziłam się i z 5min płakałam :( No i co pierwsze było wc, żeby sprawdzić czy wszystko ok. No ale w nocy troche Gabrysiek się powiercił i poszłam dalej spać
Nie zazdroszczę, straszny sen, mi też się śnią dziwne rzeczy, najczesciesciej że mąż mnie zdradza albo jakieś głupoty. Skąd to się bierze?

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja się zakochałam!!!
Zakup poduszki ciążowej to najlepszy zakup w moim życiu :-)
Przespalismy całą noc, z jedną pobudka na sikanie ;-)
Dopiero się obudziłam, wyspana, bez bólu
Warto było zainwestować, bałam się że nie dam rady się przyzwyczaić a tu proszę. Cała noc na lewym boczku jak trzeba :p
Jeśli któraś się zastanawia nad zakupem polecam w 100 %

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja się zakochałam!!!
Zakup poduszki ciążowej to najlepszy zakup w moim życiu :-)
Przespalismy całą noc, z jedną pobudka na sikanie ;-)
Dopiero się obudziłam, wyspana, bez bólu
Warto było zainwestować, bałam się że nie dam rady się przyzwyczaić a tu proszę. Cała noc na lewym boczku jak trzeba :p
Jeśli któraś się zastanawia nad zakupem polecam w 100 %

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sie chyba nie skusze, bo to kwestia indywidualna czy komus spasuje.
Dla Pisanki niewygodna, dla Ciebie rewelacja.
Hm...ja z poduszka czy bez nie dam rady spac cala noc w jednej pozycji. Wierce sie caly czas mimo ze mi wygodnie bez zadnych poduszek[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie chyba nie skusze, bo to kwestia indywidualna czy komus spasuje.
Dla Pisanki niewygodna, dla Ciebie rewelacja.
Hm...ja z poduszka czy bez nie dam rady spac cala noc w jednej pozycji. Wierce sie caly czas mimo ze mi wygodnie bez zadnych poduszek[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale Pisanka pisała że ma inną poduszkę, w innym kształcie, może dlatego. Ta którą ja kupiłam jest wyrobem medycznym, idealnie dopasowanym do ciała, mając ja pod głową przez pięć sekund czuje jak kark mi się rozluźnia, plecy mam podparte. Dla mnie rewelacja! Oczywiście nie namawiam ale ja nie żałuję, pierwsza noc po której obudziłam się bez bólu jest dla mnie wystarczająco przekonujaca że działa :p a i psychicznie jakoś lżej jak wiem że Alan śpi w odpowiedniej pozycji ;-)



Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry