reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny czy Wy też macie problem ze spaniem w nocy? W dzień mogę spać i spać, a w nocy nie dość że budzę się co godzinę na siku (upierdliwe to!), to jeszcze potem zasnąć nie mogę i rano jak zombie wyglądam ;) macie jakieś sposoby? Ja zawsze śpioch taki byłam, że nawet na stojąco mogłam spać, a teraz się wszystko pokićkało..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ostatnio miałam okropne problemy ze spaniem, już kiedyś chyba wspominałam wam, że zrobiło mi się coś takiego jak ta reklama o zespole niespokojnych nóg, to ja mam zespół niespokojnego ciała. Dzieje się takie dziwne napięcie, nie wiem, jakieś nerwy w ciele, że nie jestem w stanie uleżeć, muszę się przejść i z boku na bok się kręcę, to mnie wykańcza. Odpukać 3 ostatnie noce miałam spokój, ale wczoraj wieczorem znowu mnie to łapało. Wstawania na siku to już nie liczę, bo to standard
 
Dziewczyny czy Wy też macie problem ze spaniem w nocy? W dzień mogę spać i spać, a w nocy nie dość że budzę się co godzinę na siku (upierdliwe to!), to jeszcze potem zasnąć nie mogę i rano jak zombie wyglądam ;) macie jakieś sposoby? Ja zawsze śpioch taki byłam, że nawet na stojąco mogłam spać, a teraz się wszystko pokićkało..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się budzę rano bo mnie chodzenie psa budzi i potem nie mogę zasnąć i chodzę jak zombie a do łazienki latam co 10 minut do jakiejś 1 w nocy...potem się budzę o 5 na kibelek sama sobie nie mogę poradzić żeby w końcu się wyspać
 
ostatnio miałam okropne problemy ze spaniem, już kiedyś chyba wspominałam wam, że zrobiło mi się coś takiego jak ta reklama o zespole niespokojnych nóg, to ja mam zespół niespokojnego ciała. Dzieje się takie dziwne napięcie, nie wiem, jakieś nerwy w ciele, że nie jestem w stanie uleżeć, muszę się przejść i z boku na bok się kręcę, to mnie wykańcza. Odpukać 3 ostatnie noce miałam spokój, ale wczoraj wieczorem znowu mnie to łapało. Wstawania na siku to już nie liczę, bo to standard
Martka, mam to samo.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się budzę rano bo mnie chodzenie psa budzi i potem nie mogę zasnąć i chodzę jak zombie a do łazienki latam co 10 minut do jakiejś 1 w nocy...potem się budzę o 5 na kibelek sama sobie nie mogę poradzić żeby w końcu się wyspać

Pisanka nam co rano psy ładują się do sypialni i do łóżka więc tu luz - przyzwyczaiłam się że robi się ciasno ;) ale z tym spaniem masakra :( jak od 1 do 5 śpisz to i tak zazdroszczę! Musi być jakiś sposób [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A stresować się stresuje zawsze mnie czyści 3 razy przed no ale to taki pozytywny stresik po 1 piosence puszcza :) największym stresem było śpiewane podczas gdy ojciec prowadził mnie do ołtarza :D wtedy miałam tekst schowany w bukiet ale się udało bez :)
 
Do góry