reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej :)
Ja znow jak kopie to mowie, żeby nie szalał tak :) Czasami mówię, że pewnie jak tatuś będzie wybredny :p
Pisanka każdy przez ciążę przechodzi inaczej. Jedni non stop się czegoś boją, myślą o najgorszym ( Pisanka wiesz pewnie o kim mówie) A inni by ze szczęścia skakali.
My, żeby byc w ciązy długą drogę przebyłyśmy. Tyle lat starań, negatywne bety itp. Ale uwierz jesteśmy w ciąży i jesteśmy szczęśliwe :) Jedna mówi do brzucha, inna śmieje się gdy kopnie, inna znów obserwuje swój brzuch i wypatruje gdzie tym razem kopnie :)
Pisanka jesteś w ciąży i uwierz w to :*
A gadanie innych koleżanek, że maja juz dosyć olej to.
 
reklama
Pisanka, chyba sie nie wyspalas[emoji6]
Ja tez nie dowierzam ze jestem w ciazy, uwierze jak maluch bedzie na swiecie. Czasem wydaje mi sie ze to tylko piekny sen i zaraz sie obudze.
Do brzuszka tez nie mowie, ale czesto na nim trzymam rece, bo wydaje mi sie ze tak go przytulam.

Pisanka, kazdy jest inny i inaczej przezywa ciaze.

To ze jakies kobiety mowia ze maja dosc ciazy, to to olej.
Po co wogole w nia zachodzily. Inne bardziej by sie cieszyly, a zajsc nie moga.



Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie chce sie za wczesnie cieszyc, ale chyba od wczoraj czuje ruchy[emoji16]
Wczoraj myslalam jeszcze ze to moja zupa cebulowa[emoji12]
Wlasnie mnie kopie, ale tak miarowo jakby to byla czkawka[emoji16]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pisanko zapisz mnie proszę w kalendarzu na 25 na wizytę. Co do brzuszka to czasem mowie ale więcej czułości to mąż okazuje całuje głaszcze wita się i żegna gdy wychodzi do pracy. Ja chyba poczekam aż zacznie coś rosnąć bardziej ,chodź nie ukrywam ze spodnie juz w brzuszku małe.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejoo
Co ty w pracy od 6 robisz :) mnie pies obudził i m się pyta czemu nie śpię mowie ze slszłam jak chodzi po domu a m ale macie przewalone wszystko słyszycie. ..teraz to chyba rzeczywiście każdy najmniejszy szelest mnie może obudzić. Gdy m dzwoni budzik o 5 prawie zawału dostaje. Ale mnie kopia :)
Dziewczyny może jestem dziwna itd ale prawie wogole nie mowie do brzucha. Dla mnie to nie realne ze jestem w ciąży i ze są tam dzieci...może uwierzę jak urodze. Nie wiem nie chce czegoś źle zrobić. Czasem tylko dziubie brzuch czasem rękę przyłoże ale żeby jakieś czułości to nie. Tylko przerażenie jak mnie mocno kopie to się dziwie jak to możliwe. Oczywiście uśmiecham się sama do siebie jak kopie ale nie jest to na zasadzie wymiany zdań z brzuchem .. tak samo nie podoba mi się to przekrecanie w brzuchu boje się tego. Jest bardzo nie komfortowe dla mnie. Może dlatego że to blizniaki i ze szybko się wszystko rozrasta. Albo ciaza jest zbyt idealizowana orzez kobiety albo jakaś jestem dziwna...a swoją drogą od koleżanek w ciąży słyszę tylko narzekanie ze maja dosyć itd kiedyś wydaje mi się ze słyszałam inne zdanie ma ten temat ale może sama odrzucałam tez źle mysli
też ostatnio się nad tym zastanawiałam, bo właśnie w aplikacjach ciągle "mów do brzucha" a ja nic...
i pomyslałam, że może jestem jakaś nieczuła albo co...
Odkąd mój M powiedział że nigdy nie mógłby być w ciąży, bo miałby jakby "klaustrofobie" że ma w sobie człowieka, to jak sie nad tym zaczynam głębiej zastanawiać to faktycznie może być przerażające :)
Ale często mam rękę na brzuchu i lubie czuć kopniaki, obracanie się faktycznie jest troszkę dziwnym uczuciem, ale do przeżycia :)
 
Czyli to nie ja hehe
Martka no właśnie mi też tak te apki wyskakują czytaj mów i ja tak próbuje ale co robić to nie wiem :D ciesze się ze jestem w ciąży itd ale jestem chyba zbyt ostrożna by to okazywać :) juz się nie mogę doczekać usg 3 d ciekawe czy coś zobaczę. Może trochę za wcześnie idę ale później to już zobaczę na żywo bobasy :) a teraz jeszcze miękkie kości to sorawdzi budowę ...dzisiaj śpiewam na ślubie tak mi się nie chceeee
 
Czyli to nie ja hehe
Martka no właśnie mi też tak te apki wyskakują czytaj mów i ja tak próbuje ale co robić to nie wiem :D ciesze się ze jestem w ciąży itd ale jestem chyba zbyt ostrożna by to okazywać :) juz się nie mogę doczekać usg 3 d ciekawe czy coś zobaczę. Może trochę za wcześnie idę ale później to już zobaczę na żywo bobasy :) a teraz jeszcze miękkie kości to sorawdzi budowę ...dzisiaj śpiewam na ślubie tak mi się nie chceeee
taka pogoda. Chyba że u Ciebie słonko świeci :p
A tak z innej beczki :p
Ja była po 7.40 w lewiatanie. I aż się przeraziłam jaka kolejka za mięsem była. Jak ja nie lubię jak tylko jeden dzień świąteczny jest, bo ludzie robią zakupy jakby zaraz koniec świata był :szok: To tylko jeden dzień wolnego!! A wg dziwi mnie to, że ludzie narzekają, że kasy nie mają a z pełnymi koszykami ze sklepu wyjeżdżają :oo:
 
taka pogoda. Chyba że u Ciebie słonko świeci :p
A tak z innej beczki :p
Ja była po 7.40 w lewiatanie. I aż się przeraziłam jaka kolejka za mięsem była. Jak ja nie lubię jak tylko jeden dzień świąteczny jest, bo ludzie robią zakupy jakby zaraz koniec świata był :szok: To tylko jeden dzień wolnego!! A wg dziwi mnie to, że ludzie narzekają, że kasy nie mają a z pełnymi koszykami ze sklepu wyjeżdżają :oo:
No ludzie to jAK na wojnę zawsze jak 1 dzien wolnego. Chociaż powiem ci ze mnie dziwi co innego ze właśnie gadanie ze kasy nie mają a rano czasem jadę na szmaty stanę pod galeria wielki parking nie ma 1 wolnego miejsca pp 8 i co ci ludzi robią. Nikt nie pracuje ? Mnie to zawsze dziwi ze jest rano a tyle ludzi na zakupach i jeszcze mają za co kupować. Swoją drogą nie pamiętam kiedy kupiłam sobie w sklepie ubranie :D chyba w styczniu pp powrocie z uk jak kasa była haha
 
reklama
Do góry