reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jest pięknie! Pełne słonko, cieplutko ani kropli deszczu, w ciągu dnia się smażymy na słoneczku a wieczorami spacerujemy po plaży i podziwiamy zachód słońca, także zbierajcie się i przyjezdzajcie :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Teqila, my zrezygnowalismy z wakacji nad morzem, od jutra ma byc brzydko i deszcze. Dzis chyba tylko macie wyjatkowa pogode.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teqila, my zrezygnowalismy z wakacji nad morzem, od jutra ma byc brzydko i deszcze. Dzis chyba tylko macie wyjatkowa pogode.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Cały czas jest ładna pogoda, od samego przyjazdu, dzień przed wyjazdem patrzyłam na prognozy i miało cały czas padać, zresztą dziś też, prognozy wogóle się nie sprawdzają nad morzem, zresztą tak jak pisałam, ja nigdy nie trafiłam jeszcze na deszcze podczas urlopu i tego się trzymam, może zacząć padać jak wyjadę czyli po 20 sierpnia :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cały czas jest ładna pogoda, od samego przyjazdu, dzień przed wyjazdem patrzyłam na prognozy i miało cały czas padać, zresztą dziś też, prognozy wogóle się nie sprawdzają nad morzem, zresztą tak jak pisałam, ja nigdy nie trafiłam jeszcze na deszcze podczas urlopu i tego się trzymam, może zacząć padać jak wyjadę czyli po 20 sierpnia :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
To w jakiej jestes miejscowosci?
Ja wczoraj patrzylam przez kamerki na plaze i ludzie w kurtkach siedzieli.

Rodzina nasza tez nad morzem i mowia ze pada, albo ze zimno na kapiele i opalanie.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wróciłam od lekarza.jak zwykle wszystko się przesunelo. I obrót spraw o 360 stopni. Jedna dziewczynka na 100 % a raczej na 99% bo do porodu pewne to nie jest no a drugi to na 80% tez dziewczynka wiec jakbyście widziały moja mine ...M się prawie rozplakal z rozpaczy :D ale za 3 tyg się upewnie bardziej co do 2 bobasa na gorze bo ten co zawsze mówiłam dziewczynka jest dziewczynka :) będzie trzeba się przestawić z mówienia jak do chłopaków :) a z rzeczy formalnych to rosną super równo bo ogólnie z @ wychodzi 19 +6 i jedna ma 19 + 6 druga 19+4 wiec jak na blizniaki super no i waga 330 i 290 gram :) przepływy sprawdzi w serduszkach za 3 tygodnie bo jeszcze trochę za wcześnie :) ale ogólnie wszystko dobrze
 
Dziewczyny wróciłam od lekarza.jak zwykle wszystko się przesunelo. I obrót spraw o 360 stopni. Jedna dziewczynka na 100 % a raczej na 99% bo do porodu pewne to nie jest no a drugi to na 80% tez dziewczynka wiec jakbyście widziały moja mine ...M się prawie rozplakal z rozpaczy :D ale za 3 tyg się upewnie bardziej co do 2 bobasa na gorze bo ten co zawsze mówiłam dziewczynka jest dziewczynka :) będzie trzeba się przestawić z mówienia jak do chłopaków :) a z rzeczy formalnych to rosną super równo bo ogólnie z @ wychodzi 19 +6 i jedna ma 19 + 6 druga 19+4 wiec jak na blizniaki super no i waga 330 i 290 gram :) przepływy sprawdzi w serduszkach za 3 tygodnie bo jeszcze trochę za wcześnie :) ale ogólnie wszystko dobrze
Pisanka, no to masz dziewczynki tak jak chcialas[emoji4]
Wspolczuje mezowi, 3 baby w domu[emoji1]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry