reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny czy to normalne że boli mnie w krzyżu? Czytałam, że niby tak, bo zmienia się środek ciężkości, macica rośnie, uciska i boli, ale jednak mnie to martwi...
 
E tam biedna nie jestem najważniejsze żeby maluchy mialy miejsce ale myślałam że mam krawienie wewnętrzne haha bo krok robiłam minute zgarbiona w pół. A wiadomo lekko nie będzie ale damy rade :) jak ma boleć niech boli ale nie wiedziałam że tak nagle moga mnie pokopac :)
 
Ja wgl przyjechałam do rodziców położyłam się o 6 i właśnie się obudzilam....za godzinę wizyta u endo a o 17.30 (czyt. Plus 3 h opóźnienia ) wizyta u gina. Idę się kapac....
 
Agatek wiesz co mnie też od czasu do czasu boli w krzyzu. Wiec myślę że to normalnego.

Martka co do mięsa. Tez się zastanawiam czy będę tak chętnie jadła jak przed ciążą. Nawet teraz na weselu kotleta nie zjadlam i później też nie zjadlam mięsa na kolejnym gorącym daniu :)

Pisanka pamiętaj masz zobaczyć bobaski :) inaczej nie wchodź na forum :p
 
Pozdrowienia ze słonecznego wybrzeża :-)
1470656119061.jpg


Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1470656119061.jpg
    1470656119061.jpg
    69,6 KB · Wyświetleń: 292
reklama
Do góry