reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzień dobry :) dzisiaj obudzilam się z takim bólem wnętrzności jakby mnie ktoś skopal. Nie wiecie od czego ? Pierwszy raz coś takiego czuje. Jest lepiej ale i tak ciężko z pozycji siedzącej mi wstać bo bolą wnętrzności
Oj Pisanko, zal mi Ciebie[emoji20]chyba cala ciaze bedziesz sie tak meczyc[emoji20]
Pewnie to maluchy powiekszaja sobie mieszkanko, albo bardzo sie wiercily, bo co innego.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pisanka Ty to masz dopiero w tej ciąży :(
Możliwe, że bobaski Ci uciskają i się rozpychają. Pewnie robią sobie więcej miejsca
 
a ja mam wreszcie od dwóch dni normalne stopy :):) nie wiem czy to przez to, że dwie noce podkładam sobie poduchę pod nogi, tak że są wyżej, czy przez to, że przegryzam mięso rybami (niestety M stoi nade mną jak kat i sto razy dziennie pyta jakie białko juz zjadłam) ale najważniejsze że widzę swoje kostki :)
Tylko skóra zrobiła mi się taka babcina, wiotka, cieńka, chyba za długo była maksymalnie naciągnięta. To już mniej więcej wiem jak będzie wyglądał cały brzuch :)
 
Martka to super :) Może rzeczywiście od tego mięsa i ryb Ci przeszło + do tego nogi wyżej :) No to teraz taka dietka do końca ciązy :)
 
Dziewczyny apropo usypiania:) zamontowaliśmy z M hamak w sypialni i mały teraz ciężko usypia na noc bo zęby go męczą i jak nie chce usnąć to pyk go w hamak, 5 min i już śpi. Dla starszego dziecka super sprawa:)
 
reklama
Do góry