reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja dzisiaj mam wizyte i nie moge sie doczekac, a dopiero na 21! Mam jakas infekcje tam na dole, nie wiem czy to pochwa czy pecherz... boli, piecze, swedzi... i leukocyty mam obecne w moczu :'(

Za to moj maly brzdac szaleje az milo :-)

Mi sie zimy wogole nie chce, moze dlatego ze panicznie boje sie 1 wrzesnia, moj prawie 3 latek idzie do przedszkola i sie stresuje juz teraz ehhh

Kurier dostarczyl mi kolyske, jak tylko malz mi ja zlozy to wysle Wam fotke :-) :-) :-)

I wozek tez juz mam :-) :-) :-)
 
reklama
Czego sie boisz?
Dwoch maluchow?
Bedziecie miec wesolo, ale napewno dacie rade.
No bedzie gorzej jak maluchy zaczna raczkowac i kazde w inna strone bedzie uciekac[emoji12]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
No.boje się ...duzo ludzi ostatnio mnie straszy i nagle każdy znajomy ma znajomego z blizniakami. ...taki paradoks...wiem ze najspokojnieszy okres będzie jak się urodza i mniej więcej do 7 mc potem się zacznie. Chce juz wizytę :(
 
No.boje się ...duzo ludzi ostatnio mnie straszy i nagle każdy znajomy ma znajomego z blizniakami. ...taki paradoks...wiem ze najspokojnieszy okres będzie jak się urodza i mniej więcej do 7 mc potem się zacznie. Chce juz wizytę :(
Strasza, bo pewnie zazdroszcza, albo sami nie potrafia wychowac jednego[emoji12]
Ja tam bym chciala blizniaki, zawsze chcialam[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry