reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mnie piersi bolą nadal, zaczynam powoli nie mieścić się w D :) M mówi, ze ma nadzieję, że tak zostanie też po ciąży :)a wyglądają jak zrobione, są takie sterczące i pełne :)
 
reklama
ja we środe mam dopiero wizyte, wiec poustalam co i jak z lekami, wydaje mi sie, ze problem jest z tym zelem crinone, ze to on tak uczula :/
 
Mnie piersi bolą nadal, zaczynam powoli nie mieścić się w D :) M mówi, ze ma nadzieję, że tak zostanie też po ciąży :)a wyglądają jak zrobione, są takie sterczące i pełne :)

fakt, piersi w ciazy sa rewelacyjne :D ale niestety po ciazy i zaprzestaniu karmienia wracaja do swojego starego stanu lub do gorszego :(
 
Hej dziewczyny
Ja na razie z objawów mam ciazowa spiączke, piersi urosły ale w ogole nie bola i pewnie juz nie beda- nie mam praktycznie czucia w piersiach ;p
Mam do was takie pytanie, ostatnio okropnie boli mnie tam na dole, szczegolnie przy podmywaniu oraz bardzo szczypie przy wypływaniu luteiny/zelu, chodze co chwile siku, wiec tez sie tam czesto podcieram, czy ktoras tak miała i przeszło? czy tak juz bedzie do konca brania leków?

Ja polecam używać do podcierania mokry papier toaletowy i używać chusteczek do higieny intymnej zeby nie dopuścic zeby luteina, która wypłynęła miała długo kontakt ze skóra i bardzo częsta wymiana wkładek. Dodatkowo przed włożeniem lekow zawsze dodatkowo spryskuje palec środkiem bakteriobójczym (sa w aptece takie specjalne piskacze). I odpukać tym razem nic sie nie dzieje. Możesz tez używać do podmywania tantum rosa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam płaska więc teraz coś zaczyna odstawac od klaty :D są sztywne hahaha i też wyglądają jak silikony okrągłe :) niech rosna ile mogą póki nie bolą :)
 
reklama
Do góry