reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
TeQuila....daj znak życia...
Dziewczyy oglądacie mecz? Ja nie siedze w pokoju ale i tak wiem kiedy gol bo wszytscy na dworze krzyczą :) Nie mogę za bardzo się denerwuje :)
 
Oglądam, masakra jakie emocje :) zjadłam 5 żelek i chyba odwiedzę kibelek. Cos mi się wydaje, ze ja będę chrzcić wc w drugim trymestrze, nudności przeszły, a raczej zmieniły się w potworne ataki, robi mi sie tak niedb jakbym miala zemdleć :(
 
Oglądam, masakra jakie emocje :) zjadłam 5 żelek i chyba odwiedzę kibelek. Cos mi się wydaje, ze ja będę chrzcić wc w drugim trymestrze, nudności przeszły, a raczej zmieniły się w potworne ataki, robi mi sie tak niedb jakbym miala zemdleć :(
serio? mogą się zacząć w II trym? Ja liczę na to że mnie jakoś to ominie chociaż po dzisiejszych odrzutach po plackach ziamniaczanych to nie wiem...Może dlatego że z proszku i bobasy nie lubią ...
 
Pisanka jak mozesz nie ogladac :D Ja tu szaleje przed tv i male w brzuszku razem ze mna :p
Tak dziewczyny 2 trym to prawie ze sielanka !
 
reklama
Pisanka jak mozesz nie ogladac :D Ja tu szaleje przed tv i male w brzuszku razem ze mna :p
Tak dziewczyny 2 trym to prawie ze sielanka !
wiesz co moi rodzice migaja kanałami oglądają tak trochę hahah...ojciec klnie i sie wkurza :D a z całego osiedla emocje wystracz i tak ciśnienie skacze ;p nawet by mi sie nie chciało...musiałabym też wypic piwo i zapalić papierosa(albo paczke) żeby nie wywalić tv przez balkon :) a chyba nie wypada ani palić ani pić ani nosic :) haha
 
Do góry