reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jak będzie dziewczynka to będę szczęśliwa, jak będzie chłopiec też będzie super. Nie zależy mi na płci. W dodatku moja asystentka stwierdziła, że nadaję się na matkę chłopców:errr:. Grunt aby zdrowe było to trzecie dziecko.

Jeszcze raz gratuluję i wszystkiego dobrego dla Waszej rodzinki. Uciekam bo młody już się budzi.
Oczywiście masz 100%racji, chociaż ja bym chciała córkę a mąż syna to najważniejsze by zdrowe było :tak:
Dziękuję raz jeszcze i Wam również wszystkiego dobrego:-) :)
 
Jestem :)
Wszystko jest ok :)
Maluch ma już 6,7cm, serduszko 160/min:)
I dr obstawia chłopaka :D
Na początku bobas się nie ruszał i bez problemu dał sie mierzyć. Dopiero pod koniec jak brzuch i żołądek chciał zmierzyć się tak wiercić, że nie dało rady :D Ale w końcu sie udało :) I dr sie pyta czy coś jadłam, bo bobas głodny jest :D Jak on to stwierdził to nie wiem :)
Oto mój bobasek :) 13474301_10207951682683708_1373611548_n.jpg
 

Załączniki

  • 13474301_10207951682683708_1373611548_n.jpg
    13474301_10207951682683708_1373611548_n.jpg
    70,6 KB · Wyświetleń: 78
Jestem :)
Wszystko jest ok :)
Maluch ma już 6,7cm, serduszko 160/min:)
I dr obstawia chłopaka :D
Na początku bobas się nie ruszał i bez problemu dał sie mierzyć. Dopiero pod koniec jak brzuch i żołądek chciał zmierzyć się tak wiercić, że nie dało rady :D Ale w końcu sie udało :) I dr sie pyta czy coś jadłam, bo bobas głodny jest :D Jak on to stwierdził to nie wiem :)
Oto mój bobasek :)Zobacz załącznik 760593
Super, wiedziałam że wszystko jest ok :-D
Dzidziuś piękny, duży chłopak :tak:
Teraz już możecie imię wybierać :-D
 
Hurrrra. Cudo ! Wiedziałam ze bedzie dobrze. Gratulacje.
Obiecał teraz ze będziesz już spokojna. Ze będziesz pozytywnie myślec.
Dziewczyny ale sie dzieje. Same dobre wiadomości. Cudownie.
Kupiłam dziś pierwsza kiecke, cholera nie mogła sie oprzeć. Bedzie na wigilie u Dziadków. Mój M jak usłyszał to tylko skomentował : no zaczyna sie, sukieneczki, spineczki OMG:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kinia będę już mysleć pozytywnie :)

U mnie dr sie śmiał, że można ubierać chłopca na dziewczynke :D No ale zobaczymy co będzie może za 2 tyg się okaże co będzie :)
 
Do góry