reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
anulla, aisa i anula- dziewczyny teraz wasza najblizsza kolej. trzymam mocno kciuki.aby poszło jak najszybciej i bezbolesnie

bunieczek- ja czuje sie ogolnie ok. boje sie tylko tą moja nieszczęsną szyjką bo dr powiedziala ze wróży mi ze sie skróci wiec mam uwazac i miec kontrole szyjki co 2 tyg. a ja sama urodziłam sie w 28 tc wiec siedzi mi w głowie ze moja kruszynka bedzie chciala tez wyskoczyc za szybko. co do kopniaczkow to czasami czuje wieczorami ale jest to sporadyczne.
23.05 mam połówkowe i czekam z niecierpliwoscia. 16.05 moja mała miała 400 g:-D

szkrabek- ja wlasnie byłam teraz na wizycie zeby skonsultowac leki. i ja niestety bede brała zastrzyki przez cała ciaze. a luteine tez ze wzglęgu na szyjke.

kasik- co do szwagierki, ona nie chciala sie wogóle mała zajmowac, leżała w łózku przez cały dzien i płakała i to bylo na poczatku potem doszło do tego ze nie spała wogóle po nocach, histrycznie płakała ze az oddechu nie umiała złapac, mówiła ze chce byc mała dziewczynka i chce wrócic do mamusi, ze sie nie nadaje na matke, ze szwagier ją zostawi, ze my wszyscy uwazamy ja za wariatke, i długo by pisac...
 
Szkrabku, ale Ci fajnie z tymi ubrankami;-)Ja zawsze byłam aktywna, odwiedzałam koleżanki w ciąży, kupowałam jakieś ciuszki, a teraz o mnie samej każdy zapomniał. Ale tak zawsze jest. Robiłam panieńskie koleżankom, a mój już się nikt nie chciał zatroszczyć. No ale cóż, tacy są ludzie. Ubranek nie mam po kim dostać;-(Sama jestem jedynaczką, a męża brat adoptował chłopca w wieku 3 lat. A dwie bliskie koleżanki urodziły dziewczynki. Kolejne 2 pary znajomych nie mogą mieć dzieci. I tak muszę sama wszystko kupić. Mam już trochę ciuszków dla Franusia, ale wiadomo dziecko rośnie, więc trzeba co chwila coś nowego kupować, nie wspominając o reszcie rzeczy do wyprawki.
 
chciałabym już odstawić na dobre zastrzyki, bo mój brzuch woła o pomstę do nieba :-(
kochana nic mi nie mów na temat zastrzyków ze względu na mój już wystający brzuszek zmieniłam miejsce robienia wkłuć na uda. Boli jak cholera i mam już dosyć ich no ale skoro mają pomóc to je biorę. W czwartek mam wizytę u hematologa, jadę po odbiór badań genetycznych i się wreszcie wyjaśni czy będę je brała do końca ciąży czy mogę już przestać. No i zapytam się czy są jakieś przeciwwskazania do rodzenia naturalnie bo jeżeli tak to niech mi napisze takie zaświadczenie.
Szkrabek a tak w ogóle to ten czas naprawdę szybko leci, nie dawno robiłaś bete a tu proszę zaraz masz prenatalne. A calineczkaa jest w 15 tygodniu ciąży super.
Kikifish a tak się martwiłaś, że twoja córcia malutka a tu proszę większa od mojego menczyzny :tak: bo mój maluch na połówkowych ważył 400 gram a lekarz powiedział że książkowo przyrasta. Zauważyłam że większość naszych lekarzy inaczej interpretuje wyniki naszych maluchów ale najważniejsze że są zdrowe. Nie martw się, ja idąc na połówkowe byłam bardziej wyluzowana niż na prenatalnych i miałam rację bo jest zdrowy i super rośnie i u ciebie też tak będzie. Zobaczysz:tak:
 
Mam nadzieję, że Cię mąż wypuści z domu po genetycznym USG i się jakoś spotkamy w realu;-)Czuję, że znalazłybyśmy wspólny język;-)Tak jak ja z Hess:-)
Trochę mi się nudzi w domu, sprzątam co chwila, wyszłabym na dwór, ale ta pogoda jest taka do bani, czekam na cieplejsze dni;-)
 
Kiki, Bunieczku, a na połówkowych ile dziecko powinno ważyć?
To dla mnie ważne, bo mam cukrzycę, i boję się dużych rozmiarów maleństwa.
 
Cześć

Posiadam do sprzedania wózek TAKO Extreme Eco 3w1, wersja w ekoskórze kolor 07. Bogata wersja z futerkiem, różnymi dodatkami i gadżętami
Wózek do odbioru we wrześniu, jak na razie stan idealny i myślę że to się nie zmieni bo na lato przesiadamy się w parasolkę ale na wszelkie wypadek przez wakacje chciałabym go mieć.

Info na priv.
 
dziewczyny mam pytanie. Czy kupowałyście jakieś specjalne majtki na czas ciąży i większego brzucha? Mam wrażenie, że mój tyłek za parę miesięcy nie wejdzie w moją bieliznę :-p albo będzie mi mega niewygodnie... dzięki!
 
Położyli mnie na patologii bo chcą zrobić badania, pełną morfologię. Jutro rano niestety dopiero. I mam nadzieję, że jutro dowiem się kiedy cc. od 7 rano do 11 siedziałam na ip. Miałam ktg, usg. Mały waży 2860.
 
reklama
Kiki, Bunieczku, a na połówkowych ile dziecko powinno ważyć?
To dla mnie ważne, bo mam cukrzycę, i boję się dużych rozmiarów maleństwa.

ja miałam połówkowe 08.05. to mój Synuś ważył prawie 400 g. Teraz kolejną wizytę mam 03.06 zobaczymy ile przybył przez prawie miesiąc czasu :-) kurczę ogólnie strasznie ci współczuje z tą cukrzycą. Ja teraz muszę się umówić na badanie krwi z obciążeniem glukozy już się cieszę na samą myśl.
A ile razy robi się to badanie z obciążeniem glukozy?
 
Do góry