reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Joasia, staram się jeść wszystko. Unikam tylko takich wzdymajacych produktów choć jadłam kapuśniak świeżej kapusty i tez było dobrze. Niby nie można pomidorowej a po porodzie to był pierwszy obiad który zaserwowali ;)
 
reklama
Finess mamusiu gratulacje :) witamy niunie na świecie :)

Joasia teraz podobno tak szkoła ze jak karmisz cycem to mozna jes wszystko :) tylko nie pij alkoholu bo to akurat przechodzi do krwi :) tak nam mówiła kobita od laktacji w szkole rodzenia :)
 
Kasik u mnie w szpitalu tez proponowali tą szczepionke co u Ciebi. Zdecydowalam o zakupie swojej bo o tej szpitalnej też słyszałam ze ma zwiazek rtęci. Nie zdążyłam tego zweryfikować i na wszelki wypadek kupiłam swoją

Genna śliczne fotki. Nie wiem jak mam się umówić na sesje z Ala bo ona nie lubi przebierania, zawsze się wybudza. Dodatkowo jeszcze nie werandujemy jej bo ma cechy wczesniacze i polozna radziła odłożyć to o tydzień.

Magda gratuluję dwumiesiecznicy :) piekna masz laseczke w domu :)

Finesse gratulacje!!!
 
Finess Gratuluję. Sn czy cc?
Mogę cię pocieszyć ze jak mnie scieli w niedziele to jesc dostałam dopiero we wtorek :)
Ja tez jem wszystko. Nie można wzdymajacych i kwasnych i jeszcze nie jadłam smacznego. Tak to tesciowa gotuje mi grysik, na śniadanie kanapki z wedlina (jem tylko drobiowa) z mies to np. Fileta gotowanego dzis mam Fileta w sosie. Podobno wieprzowiny się nie je ale nie długo ja wlacze.
Kurcze musze sprawdzic jaka moj maly dostał ta szczepionkę bo niestety nie wiedziałam o tej rteci
Smerfeta w którym ty tygodniu ciąży urodziłas. Bo moj ma wposane cc 37tc 4dni i my juz werandowalismy a dzis byliśmy na zewnątrz ale tylko 15-20 minut na pierwszy raz. Wczoraj byliśmy u dr bo mieliśmy takie zalecenia ze szpitala i lekarka tez cos mowila o cechach wczesniaczych ale my tego nie widzimy. Jedyne co to maly uwielbia spac na piersi juz 2 godzinę tak spi:) tto jest takie cudowne. Przyznam sie że Nikodema trochę łóżeczko boli bo przecież lepiej koło mamy :) troszkę się rozpiescil :)
 
Zadzwonilam do swojej poloznej, akurat dzisiaj w nocy ma dyzur w szpitalu wiec ma mi sie dokladnie dowiedziec o szczepionke, tzn czy moge juz ja przywiezc jak np zostane przyjeta na patologie, to samo z zestawem do pobrania krwi pepowinowej. Bo to, ze w szpitalu podaja ta koreanska a w osrodku zdrowia lepsza to potwierdzila. Recepte na szczepionke wystawila mi rodzinna, ona tez jest pediatra. Polozna po glosie bardzo sympatyczna i podobno dobrze mnie zna a ja nie moge jej w ogole skojarzyc. Umowilysmy sie na jutro wiec sie poznamy :)

Smerfeta wyczytalam w necie, ze podobno obie szczepionki od jakiegos czasu nie maja juz rteci ale ta koreanska jest mniej oczyszczona, cokolwiek to znaczy ;) Jednak wolalabym zastosowac jeden rodzaj szczepionki wiec skoro u mnie w osrodku podaja ta lepsza to kupie ja do szpitala. Co do spacerow to nie wiem jak ze wczesniakami ale w szkole rodzenia mowili nam, ze z dzieckiem mozna wychodzic od razu nastepnego dnia, oczywiscie jak pogoda sprzyja, werandowanie nie jest potrzebne. Dziwne to nowoczesne podejscie do noworodkow - kapiel 2 razy w tygodniu, jesc mozna wszystko przy karmieniu piersia, nie przesadzac ze sterylizacja, ciuszki prac ale nie prasowac itp.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry