reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kasik droższy na pewno będzie dużo lepszy i bardziej ekskluzywny. Ja w komplecie miałam gondole osobno spacerówka fotelik parasolke i śpiworek teraz bardzo mi się przydaje. Materiał jest tak super ze nawet marchewka schodzi chusteczka nawilżona i nie ma śladu.
 
reklama
Dziewczyny ale w macie hopla na punkcie tych wózków :-):-) Mnie jakoś kwestia wózka aż tak bardzo nie ekscytowała, sama nie wiem dlaczego... Wybrałam zwykły prosty wózek, czy zrobiłam dobrze to się okaże w praniu ale narazie jestem zadowolona z wyboru. Ja za swój wózek ze wszystkim dałam 1000zł patrząc na Wasze ceny to strasznie mało, poleciła mi go znajoma która jest zadowolona z niego i jak ja widziałam ją z tym wózkiem to było naprawde fajnie, dobrze się sprawował. Bardziej ekscytują mnie inne zakupy dla maluszka. Ale dobrze szalejcie jeśli Wam to sprawia radoche o to w tym wszystkim chodzi :-):-)


Ja w poniedziałek miałam ostatnie zajęcia w Szkole rodzenie i był masaż Shantala, kiedyś Esiek pisała o tym że to jakaś bzdura ale ja po tych zajęciach nie podzielam jej zdania. Masaż jest super, oczywiście robila to na lalce i nie wiadomo jak to jest z "żywym" dzieckiem. Esiek cos pisała że u nich to bardziej był ten pokaz aby sprzedać drogie płyty a u nas nic nie mówili o żadnych pieniądzach, poprostu położna pokazała i już. Mam zamiar spróbować go robić bo wydaje mi się że dla maluszka może to być przyjemne.
 
Bziumelka, my miałyśmy jeden masaż ale nie pamiętam teraz kogo on był ale nie ten Shantala. Będziemy miały jeszcze jakiś na maluszkach w lutym ;) ale to też jakiś inny. Położna mówiła nam o tym ale ona uważa że jego to z netu można się nauczyć a ona pokaże taki bardziej przydatny. Ciekawe ;)

A ja zapomniałam napisać że odebrałam wyniki GBS i na szczęście nie mam tego diabelstwa.
 
Magda masazy dziecka jest pewnie setki ale ten szantala to bardziej takie głaskanie ciałka.

Olusia gratuluje parki, chyba parka to marzenie wiekszosci rodzicow oczekujących bliźniąt.
 
Rozmawialam wczoraj z moim doktorkiem na temat porodu i mowi, ze u niego "inaczej" traktuje sie kobiety, ktore dlugo walczyly o dziecko, po ivf itp. i sa bardziej sklonni do cc. Niestety nie ma mozliwosci doplaty za jakas lepsza sale. Chyba sie zapisze tam do szkoly rodzenia to dowiem sie wiecej np jak wygladaja sale, jak lezalam na ginekologii to warunki byly super.
 
reklama
Mi osobiście ten wózek Cichopek się nie podoba :no: U nas od razu było wiadomo jaki więc generalnie nie zajmuje sobie już tym głowy, bardziej mnie cieszą inne zakupy dla małego.
Jeśli chodzi o mycie pod kranem to dla mnie to zupełnie normalne. Może jakaś dziwna jestem ale na zachodzie wszędzie dzieci kąpie się pod kranem w szpitalach, a w domu wiele osób robi to nawet w zlewie w specjalnie przystosowanych wanienkach :-)tak samo dzieci śpią od urodzenia we własnym pokoju i jest to czymś oczywistym ale wszystko zależy od przyzwyczajeń i własnych preferencji.

Olusia, gratuluję parki :-)
 
Do góry