reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Anulla nie ma co się bać bo ten strach nam tylko przeszkadza, a z dzieckiem może stać się coś na każdym etapie życia i nie mamy na to wpływu. Ja wózka nie chciałam za wcześnie kupować bo nie miałam go gdzie trzymać ale już czas najwyższy aby fura stała. Bo nie wiadomo jak u mnie z tym porodem bedzie i w ogole z końcówką ciązy. A w tym czasie zbierałam opinie i doszłam do wniosk że nie ma wózków idealnych :)
 
reklama
Bziumelka wózio bardzo ładny. A fotelik to firmy tego producenta co wózek?Bo ja mam właśnie firmy takiej jak fura, ale ma certyfikaty bezpieczeństwa wiec OK.
Magda co racja to racja, ostatnio tak malo sobie kupuje, bo wolę pieniązki na Zosieńkę przeznaczyć. Sama sobie sie dziwie :sorry2:, bo ze mnie niezla zakupoholiczka byla przed ciążą hehe.
 
hehe Anulla no biorąc pod uwagę to co moje dziecko wyprawiało na usg to byłoby wesoło jak by sie jednak ten byczek trafił. Mój T jest strzelcem i tez jest uparty. Trzech uparciuchów pod jednym dachem to masakra :-D


Bziumelka super wózek :tak:
 
Aisa, to fajnie, że Twoje szaleje, bo moje ciągle śpi:( muszę przed następnym usg zjeść coś słodkiego, to może nie będzie spało:)

Bziumelka
, masz rację. Ja w sumie upatrzony mam. Ogarniemy trochę mieszkanie i zrobi się miejsce na wózek, więc w styczniu pewnie będzie już u nas stał:) Tylko też się obawiam, że później spodoba mi się coś innego, bo ja taka niezdecydowana jestem. No ale cóż mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie:)

montana, ja przed ciążą narzekałam, że nie mam w co się ubierać i potrzebuję nowych ubrań, a teraz nagle wystarcza mi wszystkiego, natomiast dziecku kupowałabym w nieskończoność. :) ostatnio męża wysłałam do sklepu, to przyjechał z koszulką dla dziecka :-D. Byłam w szoku, że dobry rozmiar kupił:)
 
Anulla a jaki wózio masz upatrzony?? Ja też kupilam dostyc szybko, u mnie juz stoi, a to dlatego że ciągle "chorowałam" na inny model, w sumie mialam 4 typy. I juz mąż sie wkurzal ze ciagle do sklepów z wózkami jezdzimy oglądać "moje typy", dlatego ten co kupilam spodobal mi sie najbardziej i jak juz go mam , nawet nie rozglądam sie za innymi :). A tak pewnie dalej bym szukala i sie zakochwala hehe.

Esiek mialam pytać Ciebie,a jak Twoje psiaki zareagowały na Małgosie? Mnie wszyscy straszą że moja psinka bedzie mega zazdrosna o malutką:sorry2:
 
tylko tak jak mówię - do stycznia może się zmienić :-D. Pewnie zanim kupię, to i tak czeka mnie spacer po sklepach i wtedy dopiero się zdecyduję tak na 100%.
 

Załączniki

  • wózek.jpg
    wózek.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 46
Anulla estrofem odstawiłam 16.09.2014. czyli w 13/14 tc.

Esiek ja też jestem ciekawa jak psina zareagowała na pojawienie się nowego członka rodziny :tak:

Ja jak na razie nic a nic nie kupiłam swojemu dziecku :zawstydzona/y: Może po połówkowym się odważę. Wózki oglądam sobie w necie i mam dylemat bo oczywiście podobają mi się te baaaaaardzo drogie a nie wiem czy chcę aż tak bardzo inwestować w pierwszą furę mojej małego szczęścia. Na dodatek ostatnio przyjaciółka zaproponowała mi, że odda mi swój wózek i łóżeczko. Wózek ma z górnej półki, niemiecki, niedostępny w Polsce a łóżeczko w ogóle nieużywane bo mały ma już 5 lat a cały czas śpi z nimi ;-):-D Jutro jadę do Trójmiasta bo muszę zrobić subpopulacje limfocytów i planuję zajechać do sklepu firmowego Emmaljunga zobaczyć na żywo mój drogi wybór, może wcale nie będzie taki ładny w rzeczywistości i problem będę miała z głowy ;-)
 
Ostatnia edycja:
Codzień przechodzę koło cudnych sklepów z ciuszkami i mam ochotę juz pogłębiać ten temat :-)

A dzisiaj powiedziałam w pracy ze jestem w ciazy i ponieważ koncZy mi sie umowa w tym miesiącu , podjelam decyzje ze rezygnuje z pracy. Smutno trochę ale co Zrobić. Za to będę miała wiecej czasu na przygotowywanie pokoiku dla dziecka :-)

Dziewczyny, fajne wózki .
Dobrze ze my choć ten temat mamy juz pogłębiony i wiemy co chcemy, tylko kolor jesZcze do obgadania .

Padam z nóg.
Miłego popołudnia !!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej

gdzieś widziałam pytanie o krzywą cukrową, nie wiem czy jest jakieś ograniczenie jeśli chodzi o dolną granicę po wypiciu glukozy, ale moja koleżanka miała po wypiciu prawie taki sam poziom jak na czczo (jakieś osiemdziesiąt kilka) i było wszystko ok, więc tyle mogę napisać:)

a ja byłam wczoraj i u diabetolog i u mojego gina, i teraz już mam zalecenie ktg co drugi dzień, w tygodniu 40 codziennie i 25 czyli dwa dni przed terminem zapraszają mnie do szpitala już... boże - niecałe dwa tygodnie mi zostały...
a w szpitalu ponoć do tygodnia czekają i monitorują, a jak akcja sama się w tym czasie nie ruszy to wywołują poród... tak więc godzina zero zbliża się wielkimi krokami:)
 
Do góry