reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mam pytanie do dziewczyn ktore juz urodzily...czy przed porodem oczyszczal Wam sie organizm??czy zauwazyliscie wydalenie czopa??albo mialyscie wiecej sluzu??
Bo ja nic takiego nie mam buuuuu...chyba bede plakac :(
 
reklama
Bziumelka ja jak byłam nastolatka to mi sie zdarzało. Teraz jakoś raz miałam rok temu ale lekka wersje. Chociaż w ciazy niby częściej sie zdarza to narazie na szczęście nic. U mnie to trwało zawsze z tydzien lub dwa a potem samo sie goilo. Musisz duzo pic bo jak dojdzie zatwardzenie to bedzie tragedia z toaleta. W pl sa dostępne czopki propolisowe jak sie nie mylę, i chyba w ciazy je mozna brac, ale musisz sie dowiedzieć.
Moja mama ma to regularnie wiec myśle ze moge mieć to po niej, u niej sie zarobiło po porodzie od parcia.
 
hej...
próbowałam szukać we wcześniejszych wpisach, ale nie jest to łatwe...
któraś z Was pisała jakiś czas temu że też ma cukrzycę ciążową i przechodzi na dietę... też pod okiem diabetologa???
ja na diecie od wczoraj i ogólnie w szoku jestem z tym przeliczaniem WW i jedzeniem co 2,5 godz...
 
Ema to ja z tą cukrzycą, ale nie dostałam skierowania do diabetologa, tylko mam dietę, w tym tygodniu mam kontrolę to zobaczymy, ale też jem co 2 godziny, a jak się zapomnę to brzuch mi przypomina, że trzeba zjeść.
Bziumelka ja mam to od czasu do czasu, w aptece dostałam maść naturalną na tą przypadłość, przynajmniej mniej boli, znika zwykle po tygodniu.
 
Bziumelka ja mam skłonności do tego świństwa do tego stopnia, że nie zdecydowałam się na poród sn bo u mnie nawet bez ciąży wystarczy lekkie zatwardzenie i na tydzień mam problem i goję się:baffled: po sn nie wiem czy usiadłabym przez miesiąc na tyłek :-pale jak u ciebie to jednorazowy przypadek to zaparz rumianek i zrób czy to nasiadówkę czy przyłóż w to miejsce


ema51
u mnie w obu ciążach cukrzyca była ale mimo dwutygodniowej diety (pod okiem diabetologa) wyników nie udało mi się obniżyć i skończyło się na insulinie
 
no ja bardzo bym chciała pozostać przy diecie - mogłabym rodzić u siebie w powiatowym szpitalu... a jak się nie unormuje to będę musiała do Bydgoszczy jechać a to 45 km od domu więc mi się nie uśmiecha za bardzo...
ale zobaczymy jak będzie trzeba to trudno...
 
ona - ja często miałam takie jakby kłucie w pępku, i mój lekarz nic niepokojącego w tym nie widzi - mówi że od rozciągania... kilka dni temu pępek taki zaczerwieniony na dodatek miałam, ale to też z tym rozciąganiem powiązane... więc chyba tak to już będzie...od kilku dni się nie powtarza kłucie pępka - może już minęło a może tylko przerwa jakaś:)
 
reklama
Niepokorna: u mnie przed porodem nie bylo ani oczyszczania organizmu, ani czopa nie widzialam. Na 12 godzin przed porodem tylko zaczely mi sie saczyc wody plodowe a ze skurcze nie przyszly to dostalam oksy i to wsio
 
Do góry