reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Infinity zaszalałaś z listą! Ale jest super :) na pewno wielu dziewczynom, które właśnie planują zakupy bardzo się przyda

Emila ja dołączam do dziewczyn które piszą, ze dłuuugo czuły ruchy bardzo nisko. I też do dziś mój Syn chowa się w miednicy, więc zawsze mierzenie główki wypada właśnie bardzo nisko- czyli nie masz się co przejmować

Widzę, że przytulanki u wszystkich wyglądają podobnie- czyli nie wyglądają :-D


Madzia i Piotr, Niepokorna, Jogo już do porodu! Blokujecie miejsca na liście :-D:-D:-D
 
reklama
Witajcie!
Odnośnie ubranek, ja długo nic kompletnie nie miałam, a teraz już bym się bała to liczyć. Trochę kupiłam, sporo dostałam i tak się uzbierały już 3 duuże kartony. Najgorsze jest to, że nie mam gdzie chować tych ubranek, bo dużą szafę w naszej sypialni planujemy zrobić dopiero w przyszłym tygodniu, a w pokoju dziecka stoi duża szafa przesuwna ale zapełniona naszymi ubraniami. a niestety mamy w tej chwili inne kosztowne priorytety do zrobienia w tym roku w mieszkaniu i kompletnie nie mam gdzie chować ubranek małego, a kupowanie mebli dziecinnych na pół roku kompletnie nie ma sensu.

Odnośnie wózków Tako, to ja chyba jednak zostanę przy camarelo, bo tako jest jakieś 5kg cięższy a dla mnie ma to duże znaczenie, bo mieszkam na 2 piętrze bez windy.
 
oj to mnie tylko ja szaleję na zakupach:)
w sumie jak tak patrzę na wszelkie listy to wychodzi na to że zostały mi tylko produkty apteczno - kosmetyczne, stelaż do wanienki, monitor oddechu, pieluszki tetra i flanela i chyba już...
jeszcze kilka rzeczy mamy zamówionych u dziadków, bo chcą nas wspomóc:)

no a mi wyszła ta cukrzyca jednak... mam dietę rozpisaną, glukometr przygotowany i od jutra startuję... mam nadzieję że dieta wystarczy... kontrolna wizyta u diabetolog już 15 września...

a co do przytulania to u mnie też nici... jakoś tak na początku strach, a teraz muszę przyznać że z brzuchem to też ochota mniejsza... przynajmniej u mnie - męża trochę mi szkoda:) jakoś nie sprawdziło mi się że w drugim trymestrze ma się większą ochotę:)
 
Bzibziok zaszalałaś z ciuszkami :-D moje mieszczą się w 1 kartonie więc chyba masz 3 razy więcej ;-)
Ja poukładałam właśnie ciuszki chwilowo w komodzie którą kupiliśmy i bardzo się cieszę że wzięłam dużą wersję a nie standardową bo już widzę że jak dokupię brakujące rzeczy i dołożę resztę gadżetów, kosmetyków itd. to idealnie się wszytko zmieści i przynajmniej nie będzie upchnięte na jednej stercie :tak:
 
Uwaga uwaga próba kalendarza :)


SIERPIEŃ

1. MADZIA I PIOTR (18 sierpień) córka Hanna

____________

WRZESIEŃ
2. NIEPOKORNA (1 wrzesień) syn Oliwier
3. JOGO (2 lub 6 wrzesień) córka Nadia

____________

PAŹDZIERNIK
4. MAJKA201 (12 październik) syn Miłosz
5. MADZIA76
(18 październik) córka Marcelina
6. LENKABAR (30 październik) syn Filip
____________

LISTOPAD
7. Bzibziok (7 listopad) syn Michał
8. FOOTE
(5 listopad) syn Jerzy
9. LOLITKA200 (13 listopad)
10. ESIEK (19 listopad) córka Małgosia
11. EMA51 (27 listopad) syn Jan

____________

GRUDZIEŃ
12. zula_5 (6 grudzień), bliźniaki
13. _Infinity_ (12 grudzień), córka Lenka
14. Ona232
(12 grudzień), syn Antoś

____________

2015

STYCZEŃ
15. Hope84 (1 styczeń) córka Nina
16. szczerbatka (13 styczeń) syn Piotruś
17. Magda_7891 (19 styczeń) córka
18. Bziumelka (20 styczeń) córka Sonia
19. Oktavi (22 styczeń), córka Jagienka
20. Emilia M (29 styczeń) syn Filip
____________

LUTY
21. ewelina.br (4 luty) syn
22. Genna (19 luty), niespodzianka :)

23. montana8 (22luty)
 
Ostatnia edycja:
Braki w kalendarzu:
MAJKA201 ~ macie wybrane już imię dla maleństwa?
LOLITKA200 ~ u ciebie brakuje informacji czy będzie dziewczynka czy chłopiec ;)
zula_5 ~ u ciebie też brak informacji o płci maluszków
 
reklama
Madzia 76 wiadro antykolkowe czyli wiadro tumy tube- chyba to masz na mysli- jest swietne.Lucy uwielbia kapiele w nim.Ono jest do 6 miesiaca zycia,pozniej trzeba kupic wieksze jak sie nie myle.Jak bede ja kapac zrobie zdjecie i wstawie,pozdrawiam:-).
 
Do góry