reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Magda - my wzięliśmy w wersji z ekoskóry a ich nie ma na www więc nie podam Ci jaki to kolor, dla mnie na żywo to jest taki kolor whisky coś takiego. Znalazłam zdjęcia w internecie tego wózka, te futerka są doczepiane na zamek :) e1.jpege2.jpege3.jpg
 

Załączniki

  • e1.jpeg
    e1.jpeg
    6,7 KB · Wyświetleń: 72
  • e2.jpeg
    e2.jpeg
    6,2 KB · Wyświetleń: 52
  • e3.jpg
    e3.jpg
    50,1 KB · Wyświetleń: 44
No to faktycznie nie ma co łączyć bety z płcią dziecka :-).
A co do przytulanek mnie tez ogarnia paraliżujący strach ze po może być krwawienie i że zaszkodzimy naszemu maleństwu. Dziś pocieszylam mojego M ze jeszcze ok 5 miesiecy i bedziemy nadrabiac zaleglosci :-D.

A nie orientujecie sie jak jest z niewykorzystanymi probami w rządówce, skoro udalo mi sie za 2 razem ivf,to zostaje mi jesscze 3 i zastanawia mnie fakt czy do konca trwania programu bedziemy mogli ją wykorzystac. A moze to że juz urodze dzieciaczka mnie przekresla do dalszego udzialu w programie? Ciekawa tego jestem a nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi :huh:
 
Magda a jakby tak spisać dokładną listę wszystkiego to by dopiero wyszło ;-) to i tak taka ogólna i mocno skrótowa ...
Esiek no staram się po prostu zachować resztki rozsądku :-D ;-)a tak serio to po prostu muszę starać się kupić tylko tyle ile potrzeba bo budżet już i tak mocno nadszarpnięty ... choć nie ukrywam że z pełną premedytacją kupiłam i jeszcze kilka rzeczy kupię które na pewno niektórzy uznali by za zbędne (monitor oddechu, otulaczek, łożeczko-dostawkę, laktator ...) - ale o ile wybór jest w pełni świadomy i jestem pewna że się przyda jakoś nie czuję się winna :zawstydzona/y: :-D
 
Montana nie ma znaczenia czy urodziłaś, możesz podchodzić tyle razy ile chcesz (oczywiście do wykorzystania ostatniego mrozaka z trzeciego podejscia). My tez bedziemy podchodzic trzeci raz, tylko że wtedy zapładniają wszystkie komórki i mam dylemat co zrobić, bo jedno dziecko napewno chce odrazu. Trzecie w dalszej perspektywie. A jak zostanie mi za duzo zarodków to co ja z tym zrobie?? Ciezko bedzie zdecydowac. Niby udało sie u nas za trzecim razem ale nie wiadomo jak to bedzie pozniej...

Ja sie teraz zastanawiam co kupic.... Bo mam jeszcze na ten miesiac troszke funduszy, napewno jade do ikei po komode ale jeszcze cos chce kupic... Moze posciel, rozki?? Cholera wie na co sie zdecydować...
 
Dzieki dziewczyny za odpowiedz. Ostatnie usg miałam 15 sierpnia i nie mowil zeby cos było zle. A sądą jeździł tak jakby na lini niskich majteczek, wiec dosc nisko. Dzis zaczęłam 20 tydzien. Moze rzeczywiście główka jest u gory a czuje na dole nogi. Ale ja chyba nigdy nie przestanę sie martwic. Nie plamie juz od 3 tyg. W ten piatek nam usg ale w szpitalu (uk), troche słabo im wierze bo wole u polskiego no ale wypytam sie czy nie jest za nisko, moze cos powie.
A macie/ mialyscie na tym etapie takie uczucie jakby tam było cos okrągłego jak jajko i wypychalo sie przez skore? Ja wlasnie tak mam, i to jest nisko. Nieraz zdaze dotknąć i jest twarde i naprawde wielkości jajka. Bardziej mi to na głowę pasuje niż nogi.

A co do przytulanek to u nas zero, miałam zakaz przez plamienia i chyba teraz i tak sie boimy obydwoje.
 
reklama
Jogo: moj asystent ciazy pokazuje ze do porodu zostalo mi 10h i 23 min. Haha ;) ale mam wrazenie ze to nie nasz dzien :( ja to czuje taka presje ze powinnam urodzic do przylotu mamy no ale zycie pisze rozne scenariusze....ehhh... no i juz chcemy poznac nasze malenstwo ...
 
Do góry