reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bziumelka, ja do męża się śmiałam wczoraj jak narzekał że przez moją poduszkę do spania ma mniej miejsca w łóżku że jeszcze trochę a będzie mu wogóle ciasno jak brzuch się zrobi duży ;)
Tak narzeka na tego mojego rogala do spania ale jak tylko wyczuje moment w nocy że ja śpię bez to on się w niego wtula hahaha.
 
reklama
Zuzia chyba już tulisz Maleństwo skoro tak zamilkłaś :))))))) czekamy cierpliwie na relację!

Ja byłam dziś u neurologa z tym moim naciskiem na nerw kulszowy w kręgosłupie i usłyszałam, że dla ciężarnej w tej sytuacji nie da się zrobić.... NIC :baffled: żadne leki, żel, plastry nie wchodzą w grę. Ewentualnie masaże, termofor i duuuużo cierpliwości

Dziewczyny nie dajmy się zwariować z tymu porodówkami! Każda już wie co robić- będzie dobrze tak czy siak :))))))
 
Hej kochaniutkie dzieki za wszystkie kciukaski - faktycznie jestsm liderka:) no i jeszcze w dwupaku:( lekko niestety nie jest cos ostatnio same leniuszki na forum. Ja jak juz pisalam Skurcze mialam od wczoraj o 12,w poludnie juz byly co 3-6 minut ale dopiero na 19,kazali sie pojawic. No ale rozwarcia nie bylo wiec kazali czekac. No i tak cala noc. Rano mialam juz tak bolesne skurcze ze wylam i zsijalam sie z bolu ale rozwarcia brak. Dali mi najpierw tabsy, gas i dawke morfiny ale kurna nie pomagalo. W koncu poprosilam o epidural bo juz nie mialam sily. No i od godziny 10 nie czuje juz nic - nawet nie macie pojecia jaka jestem szczesliwa hihi i zasypiam praktycznie co chwile nawet piszac tego posta - organizm po tylu godzinach skurczy wykonczony. Rozwarcie niestety wciaz kiepskie wiec teraz dostaje leki no i czekamy az cos ruszy - takze wasze kciukasy jeszcze trzymajcie:)
 
Zuzia - to pewnie już kwestia godzin !!!! Czekaj i ciesz się faktem, że tysiące dziewczyn w Polsce właśnie zżera zazdrość za Twój epidural :D
 
Zuzia ale małe uparciuchy mamy na forum :-D trzymam nadal kciuki :-)

Magda w sumie wybrałam - Swissmed, tylko pod warunkiem że sytuacja finansowa mi na to pozwoli bo akurat z końcem roku mojemu m kończy się umowa i na razie nie wiemy co dalej. Jeżeli to nie wyjdzie to dwie opcje: gdyby były jakiekolwiek komplikacje (tfu tfu) lub mała będzie pchała się za wcześniej tj. przed 37tc- tylko Gdańsk Zaspa (tak zleca moja prowadząca). Gdyby wszyto było ok i w terminie ale będziemy bez kasy ;-) - moja gin. powiedziała że Gdynia Redłowo nie jest złym wyborem bo najbliżej a opinie podobno na ich temat dawno nieaktualne i przesadzone ...
Ale nie ukrywam że najwięcej opinii z pierwszej ręki mam o Swissmedzie i wolałabym tam zakończyć tą przygodę :tak: - Panie położne strasznie przypadły mi do gustu - wiem że to kwestia kasy ale mam to w nosie - po tylu staraniach i ciągłym strachu o ciążę chciałabym aby przynajmniej zakończenie było miłe ;-)


A tak z innej beczki - dziewczyny, chyba mi się mleko (tzn. siara) już pojawia :szok: Jakieś małe plamki zauważyłam ale myślałam że gdzieś się dotknęłam czy coś ale dzisiaj widziałam też na koszuli nocnej i strasznie mnie brodawki bolą - jakby ktoś szpilki wbijał albo papierem ściernym je potraktował :-p Nie wiedziałam że aż tak wcześniej może to nastąpić - chyba za dużo myślę o tym karmieniu :-D
 
Ostatnia edycja:
Wrzucam, choć pewnie za chwileczkę będę poprawiać :)

SIERPIEŃ
1. MADZIA I PIOTR (18 sierpień) córka Hanna


____________

WRZESIEŃ
2. NIEPOKORNA (1 wrzesień) syn Oliwier
3. JOGO (2 lub 6 wrzesień) córka Nadia
4. ZUZIA2011 (5 wrzesień) syn

____________

PAŹDZIERNIK
5. MAJKA201 (12 październik) syn
6. MADZIA76
(18 październik) córka Marcelina
7. LENKABAR (30 październik) syn Filip
____________

LISTOPAD
8. Bzibziok (7 listopad) syn Michał
9. FOOTE
(5 listopad) syn Jerzy
10. LOLITKA200 (13 listopad)
11. ESIEK (19 listopad) córka Małgosia
12. EMA51 (27 listopad) syn Jan

____________

GRUDZIEŃ
13. zula_5 (6 grudzień), bliźniaki
14. _Infinity_ (12 grudzień), córka Lenka
15. Ona232
(12 grudzień), syn Antoś

____________


2015

STYCZEŃ
16. Hope84 (1 styczeń) córka Nina
17. szczerbatka (13 styczeń) syn Piotruś
18. Magda_7891 (19 styczeń) córka
19. Bziumelka (20 styczeń) córka Sonia
20. Oktavi (22 styczeń), córka Jagienka
21. Emilia M (29 styczeń)
____________


LUTY
22. ewelina.br (4 luty) syn
23. Genna (19 luty), niespodzianka :)

24. montana8 (22luty)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zuzia do wieczora pewnie będzie po wszystkim :) kciukasy :)))

u mnie nic nadal czuje się jak bym miała rodzic za mc a nie w piątek . A dziś moja rodzinka się powiększyła urodziła kuzynka która miała termin na 10 września :)
 
Do góry