reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Esiek ja byłam w 30 tyg na dencingu cos jak małe wesele, swietowalismy rocznice ślubu . Pobawilam sie troche , troche potanczylam ale malutkiej do końca sie to nie spodobało bo było głośno i ona sie chyba bała albo tańczyła w brzuszku:)
co do fotelikow ja mam maxi cosi cabrio fix z baza isofix , pasuje tez do mojego wózka. Jako kolejny zamierzam kupić maxi cosi pebble .

Co do ciuszków tez mam tego duzo bo cześć kupiłam a cześć dostałam. Ja raczej kupuje śpiochy i body na pierwsze mc ale dostałam 10 sukieneczek na 0-3 mc i pewnie ubiore malutka tak tylko do zdjeć .

madzia takie rzeczy jak butelki sterylizatory kupiłam juz dawno . Butelek mało bo moze bede karmić piersią. Co do kosmetyków to kupiłam bepanten, sudocrem i krem Bambino a do kąpieli bede używać na początku tylko oliwę z oliwek.

Zuzia ja juz popralam te pościele i kocyki. Chce jeszcze tylko uprać materiał z lezaczka , huśtawki i fotelika na jakimś delikatnym programie.

Infinity ty trzymam kciuki za wyniki &&&&

emilia nie dziwie sie ze sie denerwujesz ja tez byłam rozchisteryzowana jak krwawilam , ciagle myslalam czy moje dziecko zyje . Juz niedługo bedziesz po wizycie i mam nadzieje ze tez spokojniejsza.

Lolitka zazdroszczę opanowania bo ja mam fiolka na punkcie ubranek i strojenia maluszków. Uwielbiam ładne ciuszki :)

peti odczuwasz juz skurcze? Ja wlasnie obejrzałam po raz pierwszy one born evry minute i az miałam łzy w oczach!
 
reklama
LABO moje gratulacje,dużo zdrówka dla ciebie i maleństwa.Dziewczyny jak znosicie te upały ,bo mi nogo w kostkach puchną i wygladają jak dwa serdelki,czekam na ochłodzenie;-)A tak naprawde juz nie moge sie doczekac spotkania z malutką -wizyta we środe bo dr na urlopie,a jeszcze bardziej nie moge sie doczekac porodu:-))
 
Genna, czyli wszystko idzie zgodnie z planem. Wypoczywaj, relaksuj się, wysypiaj się. Bo potem to różnie z tym będzie ;-)
Tylko ten kłaczek :no: Kłaczkom mówimy zdecydowane NIE.
 
Ja dzis zaczęłam krwawic, równo po 3 tygodniach, nawet o tej samej godz. Jest to rzadkie jak woda, zero skrzepów, brzuch nie boli ale chyba napięty. Wydaje mi sie ze ostatnio było tego mniej. Miałam isc w piatek do gina, bo od piatku przyjmuje ten moj, ale chyba pójdę do innego w takim razie. Juz nie wiem co robic. Dzis jest 12t4d dokładnie. Lozysko teoretycznie juz powinno byc ukrztaltowane.
 
Emilia domyślam się jak się zamartwiasz... to pewnie tak jak ostatnio, nic złego dziecku się nie dzieje, ale nerwy są okropne.. W Polsce to bez dwóch zdań poradziłabym jechać do szpitala i zostałabyś na obserwacji, ale tam u Was wszystko inaczej :/ mimo wszystko pójdź wcześniej niż w piątek do lekarza jeśli masz mozliwość, bo wykończysz się psychicznie. Trzymaj się Kochana, napewno jakiś krwiaczek się oczyszcza, żeby dzidzia mogła sobie spokojnie rosnąć
 
reklama
Emilia M. ja też krwawiłam, i u mnie też do końca nie było wiadomo, lekarz mówił, że czasami tak jest jak łożysko "przykleja się" i usuwa się zbędna krew. Dużo odpoczywaj i głowa do góry, będzie dobrze, trzymam kciuki.
 
Do góry