reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Zuzia , niepokorna a jak tam u was ? Juz gotowe i spakowane domszpitala ? Jak dajecie radę w takie upały ? Ja corac gorzej to znaczy nie chce mi sie juz tak być na dworze :) cała sie poce wiec najlepiej mi w domu przy wiatraku.
 
reklama
Zuzia , niepokorna a jak tam u was ? Juz gotowe i spakowane domszpitala ? Jak dajecie radę w takie upały ? Ja corac gorzej to znaczy nie chce mi sie juz tak być na dworze :) cała sie poce wiec najlepiej mi w domu przy wiatraku.

Hej Jogo - u mnie nie ma takich goraczek, chociaz ja uwielbiam cieplo i jak tylko jest slonko wychodze na ogrodek lub jezdzimy na plaze oczywiscie ja siedze w cieniu ale uwielbiam ciepelko:) Co do reszty dopiero zaczelam urlop i pierwsze co wzielam sie za pranie bo ja jeszcze daleko w tyle. Z mieszkaniem nic nie udalo sie znalezc wiec najpierw musze jakos sie upchnac w tym naszym malutkim. Upralam juz z jakies 8 pralek i jeszcze mam kilka - prasowania tyle ze glowa mala, prasuje na raty bo juz mi ciezkotak dlugo stac przy desce. Widzialam wlasnie ze ty juz torbe pakujesz ja jak tylko wypiore wszystko to tez spakuje - teraz to ten czas leci juz jak szalony:) a mi sie wydaje ze jeszcze tyle musze zrobic ze sie nie wyrobie hihi. Brzusio juz duzy a maly daje tak popalic ze brzuch tylko chodzi - ruchliwy jest jak nie wiem ale przynajmniej wiem ze wszystko oki:) Tez mi juz ciezko i czuje ze juz lzej nie bedzie - musze sie wziasc poki jeszcze troszke daje rade, przez prace wszystko odkladalam i teraz duzo sie tego nazbieralo. Czytalam ze bylas w Next na wyprzedazy - tez sie wybralam - kurcze super jakosciowo te ciuszki w normalnej cenie drogo ale w pprzecenach juz duzo lepiej obkupilam juniora juz na miesiace do przodu:)

Minni - powodzenia w szpitalu i koniecznie daj znac co tam zdecyduja.
 
Jogo-u mnie tez upalow nie ma,chociaz jest duszno ale mi to nie przeszkadza ;)Nie poce sie i nie puchna mi stopy ani nic innego ;)Mam wszystko poprane i poprasowane a torby nadal nie spakowalam bo boje sie wywolac wilka z lasu ;)
Moj maluch tak jak Zuzi jest jest bardzooooo aktywny i tez chyba bedzie pilkarz haha tatus juz sie cieszy ;)
Zuzia My tez jeszcze nie znalezlismy mieszkania....
 
Zuzia ja tez obkupilam malutka do roku:) Nadia nie jest ale tez nigdy nie była taka ruchliwa ale teraz juz widac na zewnatrz gołym okiem prawie każdy jej ruch wiec juz sie nie denerwuje. A tak w ogole to niesamowite uczucie czuć gdzie ma pupę , nóżke i zgadywać co tam jeszcze wypycha :) szkoda ze nie wyszło z tym mieszkaniem ale moze z czasem uda wam sie znaleźć cos konkretnego . A na macierzyński tez juz niedługo pójdę ale u mnie to nic nie zmieni poza tym ze kaska dodatkowa wpadnie.

Niepokorna u mnie wlasnie prawie codziennie dochodzi do 30 jak w Polsce . Mam spuchniete stopy i ręce ( obrączka juz zdjęta) . Chciałam jechać nad moze ale boje sie ze nie wytrzymam na plazy . A dzis zaczynam szkole rodzenia wiec pewnie dowiem sie wiecej o pakowaniu torby i rodzeniu w wodzie ( bardzo sie tym interesuje i rozważałam taka opcje) .
 
Infinity czy jutro powinny byc twoje wyniki ?
Dziewczynki jesteśmy na wakacjach nad morzem wiec przegląd wózków tu ze ho ho , można pooglądać :)
 
Ostatnia edycja:
Genna tak powinny być i już niestety zaczęłam o tym na nowo myśleć i się stresować :zawstydzona/y::-( Mają zadzwonić jak będą aby umówić mnie na wizytę ale sama jutro ich zaatakuje bo obawiam się że mogą mieć obecnie małe 'zamieszanie' w związku z zmianą siedziby - oby to tylko nie wpłynęło na czas otrzymania wyników :baffled:
A sklepów Ci u nas pod dostatkiem :-D nie tylko tych wózkowych co zresztą mój portfel już odczuł, cóż chyba jestem maniaczką wyprzedaży ;-) ale póki co mam wszytko co naprawdę jest potrzebne :tak:
 
dziewczyny w smyku internetowym jest -70% promocja trwa do 04.08 lub wyczerpania zapasow


infinity powiedz mi co ty kupujesz za ciuszki bo jest tyle tego ze idzie oszales a my wsumie mamy podobny termin??? podpowiedz cos bo ja bym brala wszystko hehe
 
reklama
Infinity, chyba wszystkie trójmiejskie sklepy obleciałaś co? Ja oglądam na razie ;) mało u mnie takich ubranek uniwersalnych więc dopóki nie dowiem się kto się u mnie kryje odpuszczam zakupy. Za to łóżeczko dostaliśmy od znajomych po ich synku więc nie będę wymyślać z białym tylko będzie "drewniane", najwyżej jak mi coś odbije to przemalujemy ;)
 
Do góry